Alicia se sice konečně vrátila, ale její návrat zahrnoval jeden zvrat

Alicia se sice konečně vrátila, ale její návrat zahrnoval jeden zvrat

4.12.2021 13:00


Kvůli epizodním zápletkám se některé hlavní postavy nedočkávají tak velkého prostoru, jaký by si zasloužily. Jedna z těchto přehlížených postav se vrátila nedávno, nicméně její návrat nebyl zas tak radostný.


Když se seriálu ujali na začátku čtvrté série noví tvůrci, začali preferovat zcela jiné obsazení. Hlavní pozornost byla věnována Morganovi, zatímco Alicia či Strand se dostávali do pozadí. V poslední době se sice zlepšuje Strandova linka, ale Alicia je i nadále druhořadá. Například v poslední době se v seriálu vůbec neobjevovala, protože měla až osmiepizodní pauzu.

Vrátila se však na konci epizody The Portrait, přičemž následný díl PADRE se zaměřil především na ni. I když za to byli diváci rádi, nakonec je její návrat zklamal, protože právě ve finále první poloviny sedmé řady bylo předpovězeno to, že Alicia brzy zemře. Vypadá to tedy, že nás brzy opustí další člen původního obsazení.


Co Alicii vlastně je? Když se nacházela v Teddyho bunkru, kousl ji tu jeden chodec do ruky. Alicia sice nejdříve začala panikařit, ale pak si uvědomila, co musí udělat, a tak si usekla vlastní ruku. Později se ukázalo, že si svou ruku usekla ve správnou chvíli, protože nepodlehla nákaze.

(Aliciin návrat byl očekáván mnohými. Foto: AMC)

Nicméně Alicia si myslí opak. Jsou to už cca dva měsíce, co byla Alicia pokousána, ale té je i nadále špatně. Dle jejích slov snědla spoustu různých antibiotik a léků, aby se uzdravila, ale nic z toho nepomohlo, a tak si myslí, že se ona nákaza stále nachází v jejím těle. Je tedy jen otázkou času, kdy jí podlehne.

Tvůrci její návrat vymysleli vskutku zajímavě, nicméně máme obavy, že o Aliciu brzy přijdeme. Nebo si s námi tvůrci jen hrají a naznačují něco, k čemu nakonec nedojde? Co když je Alicia nemocná kvůli něčemu jinému? Co když nákaze skutečně odolala, jen její tělo bojuje s něčím jiným?

Ať už je s ní cokoliv, mělo by to být vyřešeno v průběhu následujících osmi epizod sedmé řady, kterých se dočkáme někdy na jaře. My se však nyní ptáme vás na to, co si o Aliciině nemoci myslíte? Skutečně pomalu podléhá nákaze? Svůj názor vyjádřete jak v následující anketě, tak i diskuzi pod článkem.

Co je Alicii?

62%
29%
10%
91 hlasů

Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!