Daniel Salazar hlásí návrat

Daniel Salazar hlásí návrat

6.6.2019 15:00


Už před premiérou páté řady jsme věděli, že se do seriálu vrátí Daniel Salazar. Nikdo však nečekal, že se ho dočkáme už takto brzo.


Čtvrté řady se ujali noví tvůrci, kteří značně překopali kádr seriálu. Například naprosto vypustili postavu Daniela Salazara, který se měl původně objevit v nějaké epizodě, ale nakonec ve čtvrté sérii vůbec nepůsobil. Tvůrci si však zřejmě uvědomili, jakou chybu udělali, a proto návrat této postavy potvrdili ještě před začátkem řady páté.

Daniel Salazar by už podle všeho neměl patřit mezi hlavní postavy, byl degradován na vedlejší postavu, nicméně situace bude asi jiná. Salazar se totiž objevil už v prvním díle Here to Help (krátce, ale přeci) a vypadá to, že sehraje důležitou roli minimálně v celé první polovině.


(Daniela si užijeme už ve druhém díle. Foto: AMC)

A jakže se tato postava vrátí do seriálu? Althea odhalila, že kdysi znala jistého muže, který má letadlo. Tímto mužem není nikdo jiný než Daniel Salazar, za kterým se vypraví Victor Strand. Jak dopadne setkání těchto mužů? Pokud si dobře pamatujete předchozí události, tak víte, že Daniel nemá Stranda moc v lásce.

A proč se kazeta, na které byl nahrál rozhovor s Danielem Salazarem, jmenovala „Smýček“? Al ji takto pojmenovala proto, že Salazar má kočku, kterou nese takové jméno.


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!