Hodnocení čtvrté řady seriálu Fear the Walking Dead

Hodnocení čtvrté řady seriálu Fear the Walking Dead

8.10.2018 18:00


Shrnutí sledovanosti nejnovější série máme za sebou, nyní se podíváme na zoubek vašemu hodnocení, které jako obvykle porovnáme s hodnocením na IMDb.


Seriál Fear the Walking Dead si po celou dobu drží poměrně stabilní hodnocení, což dokazují jednotlivé průměry sérií. Čtvrtá řada se se svým průměrem 80 % sice stala nejhůře hodnocenou sezónou, nicméně moc nezaostává za druhou (82 %), první (83 %) ani třetí sérií (86 %).

Nejlepší hodnocení si vysloužil třetí díl Good Out Here (94 %), ve kterém vás překvapila Nickova smrt. Letos bylo nejhůře hodnocení samotné finále …I Lose Myself, které skončilo na pouhých 55 %.


Hodnocení všech epizod čtvrté řady seriálu Fear the Walking Dead naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Na webu IMDb byly nejlépe hodnocenými díly epizody What's Your Story? a Laura, které skončily na 79 %. Nejhůře hodnoceným dílem se podobně jako na Edně stalo finále …I Lose Myself, které si však vysloužilo lepší hodnocená než na Edně, a to 64 %.

I celkové hodnocení se po porovnání obou webů různí. Zatímco na Edně je v porovnání s IMDb lépe hodnoceno třináct epizod, tak na IMDb jsou lépe hodnoceny pouhé tři díly. Ani u jednoho dílu se návštěvníci obou portálů neshodli na hodnocení.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty ze čtvrté řady seriálu Fear the Walking Dead.


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!