Hodnocení páté řady seriálu Fear the Walking Dead

Hodnocení páté řady seriálu Fear the Walking Dead

13.10.2019 15:00


Máme za sebou druhou sérii od nových tvůrců a už podle hodnocení lze poznat, jak jsou s jejich prací spokojeni diváci. Jak jste hodnotili letošní sérii?


Kvalita seriálu Fear the Walking Dead jde pomalu dolů, platí to především pro poslední dvě série, které fanoušci považují za dosud nejhorší. Letošní řada skončila na Edně na průměrném hodnocení 72 %, což je celkem o 8 % horší průměr než ten u řady čtvrté. Pátá řada se tedy umístila za průměry čtvrté (80 %), druhé (82 %), první (83 %) a třetí série (86 %).

Letošní nejlepší epizodou se stal čtvrtý díl Skidmark, který si od vás vysloužil 90 %. Zato nejhorším dílem se letos stala patnáctá epizoda Channel 5, která si od vás vysloužila pouhých 46 %. Tato epizoda se zároveň stala nejhůře hodnocenou epizodou celého seriálu.


Hodnocení všech epizod páté řady seriálu Fear the Walking Dead naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Na webu IMDb byla hodnocena nejlépe osmá epizoda Is Anybody Out There?, která skončila na 78 %. Na nejhorší epizodě se shodli uživatelé obou portálů, protože i na IMDb si nejhorší hodnocení odnesla patnáctá epizoda Channel 5, která taktéž skončila na 46 %.

I celkové hodnocení se po porovnání obou webů různí. Zatímco na Edně je v porovnání s IMDb lépe hodnoceno třináct epizod, tak na IMDb jsou lépe hodnoceny pouhé dva díly. Uživatelé se shodli pouze na hodnocení u již zmiňovaného patnáctého dílu.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty z páté řady seriálu Fear the Walking Dead.


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!