Klíč k budoucnosti naznačuje možnou spojitost mezi Virginií a Maggie

Klíč k budoucnosti naznačuje možnou spojitost mezi Virginií a Maggie

11.11.2020 16:00


Tvůrci neustále propojují projekty ze světa The Walking Dead, přičemž jednoho dalšího naznačení jsme se dočkali v letošním čtvrtém díle.


Seriály světa The Walking Dead jsou často propojovány, nicméně tvůrci někdy vymyslí pojítka, která jsou odhalena až časem. Většinu těchto pojítek si však fanoušci domýšlí sami, a proto nedávno vznikla další, která se týká spojitosti mezi VirginiíFear the Walking Dead a MaggieThe Walking Dead. V následujících odstavcích si vysvětlíme, čím je tato spojitost podložena.

Maggie odešla ze seriálu The Walking Dead po údajné Rickově smrti, přičemž se do seriálu vrátila až nyní, tedy na konci druhé poloviny desáté série. Během té doby uběhlo ve světě The Walking Dead několik let, během kterých se Maggie věnovala pomoci Georgie. Ta je však součástí komunity, kterou neznáme.


(Klíč je potřeba mít vždy u srdce.)

Když se však Georgie objevila v jedné epizodě The Walking Dead, tak komunitě v Hilltopu nabídla „klíč k budoucnosti“, kterým nakonec byly různé užitečné návrhy a plány. Georgie se často zmiňovala o tomto klíči, přičemž právě Virginia je druhou ženou, která ho často zmiňuje. Nedělá však pouze to, všichni její strážci totiž navíc onen klíč nosí na svém oblečení, aby bylo jasné, ke komu patří.

Georgie se objevila v seriálu The Walking Dead pouze v jedné jediné epizodě, kterou se stala ta s názvem The Key, paradoxní je však to, že se nedávná čtvrtá epizoda šesté řady Fear the Walking Dead jmenovala naprosto stejně, tedy The Key. Obě epizody se navíc točily kolem „klíče k budoucnosti“, což sice v reálu představovalo rozdílné „klíče“, nicméně podobnosti tu lze vidět.

(Maggie se takto dřív rozhodně neoblékala.)

I když to zní trochu šíleně, díky této podobnosti je možné, že Georgie může patřit do Virginiiny komunity, avšak jde například o nějakou méně radikální či prostě odlehlou. Další pojítko lze totiž hledat i ve stylu oblékání strážců této komunity. Svým vzhledem jednoznačně připomínají kovboje, protože nosí kovbojské klobouky i oblečení. Když se však Maggie vrátila do desáté série The Walking Dead, tak byla podobně oděná. Spojitost v tom určitě lze hledat.

Na druhou stranu však nesedí to, že by Maggie respektovala způsoby, které Virginia praktikuje, protože ta je často brutální. Je ale možné, že tuto její stránku nikdy nepoznala, a proto to neřešila. Ať už je tedy tato spojitost náhodná nebo cílená, bylo by skvělé, kdyby se Maggie objevila alespoň v jednu díle Fear the Walking Dead, kde by například zrovna jednala s Virginií. Tato událost by totiž představovala naprosto skvělý crossover.

Foto: AMC


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!