Několik nejdůležitějších postřehů z traileru na pátou sérii

Několik nejdůležitějších postřehů z traileru na pátou sérii

2.4.2019 14:00


Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se dočkala skutečně dlouhé upoutávky, která toho odhalila spoustu. V následujícím článku vyzdvihneme ty nejdůležitější momenty.


Noví padouši?

V traileru jsme mohli zahlédnout různé překážky na cestách, které byly tvořeny chodci či auty. Představí nám snad seriál nové padouchy, kteří budou mít opět zvrácené myšlení?

Děti

Kromě nových lokací poznáme i nové postavy. Morgan sice říkal, že zatím jeho skupina neměla šanci někomu pomoci, nicméně po čase se jim podaří narazit (především) na děti. Jak dlouho v seriálu vydrží?


Letadlo

V seriálu The Walking Dead jsme se setkali s funkční helikoptérou, nyní se můžeme těšit na funkční letadlo. Že bychom se těchto létajících dopravních prostředků dočkávali čím dál více?

Salazarův návrat

Tento muž je snad nesmrtelný, po přežití hořícího domu, prostřelení tváře a výbuchu přehrady snad nemůže Daniela Salazara už nic zabít. Otázkou je, jak dlouho v seriálu vydrží.

Osoba s rádiem

V sestřihu krátkých záběrů byl jeden věnován i osobě s rádiem, která za pomoci tohoto zařízení přemísťovala chodce. Ze záběru nejde poznat, zda jde o nějakou známou postavu, ale dle stylu chůze zřejmě půjde o někoho nového.

Kočka

Hrdinové se nově budou muset starat o kočku. Opět jsme zvědaví, jak dlouho toto zvíře přežije. Všimli jste si zároveň, jak moc je tato kočka podobná Gooseovi z filmu Captain Marvel? Náhoda?

Harmonika

Luciana si zřejmě nějak poraní ruku, protože se později zeptá June, zda bude moci ještě někdy hrát na harmoniku. Zajímavé zjištění, kdo by to byl do Luciany řekl, že hraje na harmoniku?

John v ohrožení

Během jedné výpravy se John Dorie dostane do nebezpečí, a to ve chvíli, kdy na něj někdo začne mířit pistolí. O koho asi jde? Půjde o někoho známého, nebo o někoho zcela nového?

Osoba v obleku

Máme tu další osobu, která bude ohrožovat naše hrdiny. Tato postava bude zřejmě patřit k oněm zmiňovaným novým padouchům, o kterých jsme psali výše, protože kousek nad ním visí krmítko pro havrany, které šlo v traileru několikrát vidět v oné oblasti, do které nemá nikdo jezdit.

Crossover

Na konci traileru jsme se dočkali i Dwighta, jehož příchod byl oznámen již poměrně dávno. Tento záběr je důležitý především díky tomu, že potvrzuje, že se Morgan a Dwight znají, i když se tváří v tvář v seriálu The Walking Dead nikdy nesetkali.

Všimli jste si v traileru něčeho, co nezaznělo v tomto článku? Podělte se s námi o to do diskuze.

Foto: AMC


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!