Seriál Fear the Walking Dead nám představil organizaci, která zachránila Ricka Grimese

Seriál Fear the Walking Dead nám představil organizaci, která zachránila Ricka Grimese

4.7.2019 15:00


Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead začíná čím dál více odkazovat na organizaci, která v deváté řadě The Walking Dead zachránila Ricka Grimese. Nyní jsme se na toto uskupení podívali trochu detailněji.


Začíná být pomalu jasné, že pátá řada Fear the Walking Dead nás připravuje na blížící se film s Rickem Grimesem, kterého se dočkáme někdy během roku 2020. V současné době se tu totiž vyskytoval vrtulník, který patří společnosti, jež v deváté řadě The Walking Dead zachránila Ricka Grimese před jistou smrtí. O pojítku s filmy jsme se zmiňovali již minulý týden, nyní toto spojení byl mnohem silnější.

Shrňme si, co jsme se z páté epizody The End of Everything vlastně dozvěděli. Poznali jsme tu novou postavu jménem Isabelle, která pracuje pro organizaci, která zachránila Ricka Grimese. Toto uskupení je prozatím označováno zkratkou „CRM“, přičemž není jasné, co tato zkratka vlastně představuje. Stále se neví, kde tato organizace sídlí a kolik má vlastně členů. Isabelle řekla, že tyto věci prostě nemůže prozradit.


(Kolik lidí vlastně tvoří tuto organizaci? Foto: AMC)

Jedná se však o opravdu organizovanou společnost, která si stojí za svými pravidly. Ta, když jsou porušena, se trestají i smrtí, což bylo řečeno právě v nejnovějším díle, kdy Isabelle pověděla, že kvůli porušení protokolu byla nucena zabít svého parťáka. Členové této organizace jsou vybaveni užitečnými a specifickými věcmi. Mohli jsme vidět, že nosí speciální úbor a helmy, navíc mají i účinné zbraně na blízku a dálku. Cíl této organizace je celkem jasný, chtějí navrátit svět do stavu před apokalypsou, Isabelle to výslovně řekla a navíc prozradila, že její společnost hledí pouze a jenom do budoucnosti.

Zřejmě nemají ani moc velké problémy se zásobováním, protože, jak jsme mohli již několikrát vidět, členové této organizace létají v helikoptérách. Dokonce mají i několik stanovišť se zásobami. A jak se dalo čekat, pokrývají skutečně velké území. Aktuálně totiž víme, že se vyskytují minimálně ve Virginii a Texasu, což jsou státy, které jsou od sebe poměrně daleko.


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!