Seriál nám představil druhý crossover, který se tentokrát zaměřil na Dwighta

Seriál nám představil druhý crossover, který se tentokrát zaměřil na Dwighta

20.6.2019 15:00


Ve třetím díle páté série jsme se dočkali už druhého crossoveru seriálů The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Jak tento crossover proběhl a povedl se vůbec?


Aktuálně se vysílá pátá řada seriálu Fear the Walking Dead, přičemž jsme v posledních dvou letech dočkali už dvou crossoverů. V epizodě What's Your Story? přišel do seriálu Morgan Jones, kterého sem následoval Dwight, jenž se tu ocitl v epizodě Humbug's Gulch. Dwight bude nyní jednou z hlavních postav, díky čemuž tak bude moci pokračovat jeho příběh.

Crossover režíroval herec Colman Domingo, představitel Victora Stranda, který nám nabídl westernově laděnou epizodu, ve které Dwight přepadl Johna a June, jež mu však nechtěli nijak ublížit. Postavy se nakonec spřátelily, přičemž hrdinové Dwightovi slíbili, že mu pomohou s hledáním Sherry.


(Vítej, Dwighte! Foto: AMC)

Hledání Sherry, Dwightovy ženy, je pěkné pomrknutí po předchozích řadách seriálu The Walking Dead, kde se objevila i ona, nicméně utekla před Neganem a jeho Spasiteli. Cesta ji nakonec očividně zavedla na západ, přičemž Dwight ji nenašel, ani když dojel do Texasu.

Crossover byl podobně jako předchozí s Morganem povedený, sice obsahoval několik klišé, co se týče boje s chodci (John mohl klidně pobít všechny mrtvoláky bez střelby ze zbraně, ale na to evidentně zapomněl), nicméně právě tyto scény se staly jaksi ikonické. Obzvláště „rozpůlení San Antonia“.

Jak se crossover líbil vám a jste rádi, že se Dwight bude nyní objevovat v tomto seriálu jako pravidelně se objevující postava?


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!