Šestý díl si posvítil na hledání Sherry

Šestý díl si posvítil na hledání Sherry

11.7.2019 17:00


S Dwightovým příchodem jsme se dočkali hned několika odkazů na dřívější dění v The Walking Dead. Tenkrát jsme se však dočkali toho nejdůležitějšího, a to hledání Sherry.


Dwight se stal novou posilou seriálu Fear the Walking Dead a ten s sebou pochopitelně přinesl nevyřešené záležitosti z The Walking Dead. Sám se například v šesté epizodě The Little Prince zmínil o tom, že byl ze svého původního místa vyhnán se slovy, že má najít svou ženu a vše napravit. Dwight se snaží udělat právě tohle, ale ani jedna věc se mu zatím nepovedla.

V nejnovějším díle se zároveň ocitl velmi blízko nalezení Sherry, své manželky, nicméně ta mu napsala jen další vzkaz, ve kterém stálo, že ji už nemá hledat, protože takto by ji mohl nahánět donekonečna. Vzkaz si však nepřečetl Dwight, ale John Dorie, který neměl to srdce mu říct pravdu, protože viděl, jak je Dwight nadšený z toho, že je opět o kus blíže své Sherry.


(Sherryn vzkaz si přečetl jen John. Foto: AMC)

Ono už předem bylo docela jasné, že Dwight svou ženu nikdy nenajde. Neměli jsme žádné zprávy z natáčení, které by hovořily o přítomnosti herečky Christine Evangelisty na place, a ani sama herečka moc nejeví zájem o návrat (nebo jí prostě nebyl nabídnut). Tvůrci tedy museli celou situaci vyřešit takto, přičemž to vypadá, že se příběh bude soustředit pouze na Dwighta a ne na něj a jeho manželku.

Co myslíte vy? Najde Dwight někdy svou ženu?

Najde Dwight svou ženu Sherry?

56%
44%
80 hlasů

Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!