Sledovanost páté řady seriálu Fear the Walking Dead

Sledovanost páté řady seriálu Fear the Walking Dead

11.10.2019 15:00


Seriál Fear the Walking Dead je tu s námi už pět let, což se začíná odrážet i na sledovanosti. Ta je však letos trochu zkreslená, a to kvůli předpremiérám na AMC Premiere.


Máme tu konec další série a opět můžeme říct, že byla nejslabší, co se sledovanosti týče. S průměrnou sledovaností 1,51 milionu diváků se ocitla za čtvrtou (průměr 2,27 milionu diváků), třetí (průměr 2,36 milionu diváků), druhou (průměr 4,19 milionu diváků) i první sérií (průměr 7,61 milionu diváků).

Nejsledovanější epizodou se stal první díl Here to Help, který se ocitl na sledovanosti 1,97 milionu diváků. Zato dílem s nejhorší sledovaností se stala dvanáctá epizoda Ner Tamid, která skončila na 1,14 milionu diváků. I když tato série letos nepřekročila dvoumilionovou hranici, tak se alespoň ani jednou nedostala pod jeden milion.


Sledovanost letošní série je však oproti předchozím řadám poněkud zavádějící, protože všechny díly páté řady měly předpremiéru na AMC Premiere, a to celé dva dny před oficiální premiérou. Kvůli tomu zřejmě letos tak moc poklesla sledovanost jednotlivých epizod.

Graf sledovanosti všech pěti sérií

V dalších souhrnných článcích se podíváme na vaše hodnocení a na to nejlepší a nejhorší z páté řady.


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!