Dočkáme se ještě někdy Isabelle z organizace CRM?

Dočkáme se ještě někdy Isabelle z organizace CRM?

7.7.2019 11:00


Seriál Fear the Walking Dead se pořádně podíval na zoubek záhadné organizaci CRM, ze které nám byla představena jedna její členka. Dočkáme se jí ještě někdy?


V pátém díle The End of Everything se tvůrci zaměřili na organizaci, která v seriálu The Walking Dead zachránila Ricka Grimese před jistou smrtí. Události, které proběhly v páté epizodě, napovídají tomu, že se Isabelle, která patří do této organizace, už zřejmě nedočkáme. minimálně ne ve Fear the Walking Dead. Jak to tedy bude?

„Teď vám mohu říct jen to, že doufám, že se Al a Isabelle ještě někdy potkají. Osobně stále bojuji s tím, že tu máme postavu, která lidem pokládá otázky a hledá jejich pravdu. Toto byl rozhodně ten největší příběh, který zatím odhalila. S tím, co teď ví, pro ni bude určitě těžké na to nemyslet, protože to je něco velkého,“ řekla herečka Maggie Grace k Isabelle a její organizaci.


(Shledá se ještě někdy Al s Isabelle? Foto: AMC)

Herečka zároveň dodala, že Al je typ člověka, který když se za něčím žene, tak své poslání prostě chce dokončit. Tudíž i když jí Isabelle řekla, že nechce zavést do její organizace, tak by si Al i nadále stála za svým a chtěla do ní zavést.

Uvidíme, jak se situace kolem této záhadné organizace bude vyvíjet.

Zdroj článku: Insider


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!