Druhá polovina šesté řady odstartuje o týden dříve

Druhá polovina šesté řady odstartuje o týden dříve

29.3.2021 12:00


Podpora streamovací služby AMC+ pokračuje i nadále. Po předpremiéře epizod desáté série The Walking Dead nás čekají i předpremiéry nadcházejících dílů Fear the Walking Dead.


Premiéra osmé epizody The Door byla stanovena na pondělí 12. dubna, ale dle očekávání bylo potvrzeno, že se jí dočkáme dříve. Tentokrát nás však nečeká klasická předpremiéra, tvořená většinou dvěma dny, ale rovnou týdenní předpremiéra. Nadcházející epizody bychom se proto měli dočkat už v pondělí 5. dubna.

Stanice AMC jde v tomto ohledu opět napřed všem předplatitelům streamovací služby AMC+, kterým jako prvním nabízí možnost zhlédnout nové díly. Dle nedávných průzkumů se jim tato strategie skutečně vyplácí, protože právě pouze díky seriálům ze světa The Walking Dead se stanici podařilo získat minimálně šest milionů předplatitelů její streamovací služby.


(Diváci už netrpělivě vyhlíží pokračování. Foto: AMC)

Jak tedy budou vycházet nadcházející díly šesté série? Do konce řady zbývá devět epizod, kterých se dočkáme v pravidelném týdenní intervalu. Osmý díl má tedy premiéru 12. dubna, ale dočkáme se ho už 5. dubna, devátého dílu se tedy dočkáme až dva týdny od tohoto data, konkrétně 26. dubna. Avšak i devátá epizoda (a další po ní následující díly) se dočká své předpremiéry. Pokud tomu bude jako dřív, budou to dva dny předem, je však ale možné, že nastane stejná situace jako u bonusových dílů desáté série The Walking Dead, které měly předpremiéru celé čtyři dny předem.

Ať už to bude jakkoliv, my jsme připraveni pro vás i nadále překládat tento seriál, a proto pravidelně navštěvujte náš web nejenom kvůli titulkům, ale i kvůli novinkám.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!