Fear the Walking Dead se dočká již své čtvrté minisérie

Fear the Walking Dead se dočká již své čtvrté minisérie

20.3.2021 10:53


Kromě hlavních seriálů ze světa The Walking Dead existuje i několik menších, které nám představují další zajímavé příběhy. Jednoho takového se dočkáme i v rámci letošní šesté řady.


Skuteční fanoušci seriálů ze světa The Walking Dead moc dobře vědí, že existují i jisté minisérie, které doplňují hlavní příběh. Seriál The Walking Dead se dočkal čtyř (Torn Apart, Cold Storage, The Oath a Red Machete) a seriál Fear the Walking Dead má na svém kontě prozatím tři (Flight 462, Passage a The Althea Tapes). Letos bychom se však měli dočkat další minisérie.

S cílem více zpropagovat nadcházející druhou polovinu šesté řady Fear the Walking Dead si pro nás tvůrci připravili další minisérii s názvem Dead In The Water (Smrt ve vodě). Ta se zaměří na posádku ponorky a její přežívání v době, kdy zrovna vypukla apokalypsa. V tu chvíli se totiž z oné ponorky stala past tvořená chodci a jadernými hlavicemi, ze které se nedá utéct.


(Ponorka ještě sehraje svou roli v seriálu. Foto: AMC)

Prozatím není jasné, kdy přesně se minisérie dočkáme a kolik bude mít epizod, ale lze očekávat, že bude vypuštěna někdy v průběhu druhé poloviny šesté série. Ani toho nevíme více o ději, nicméně je pravděpodobné, že ona ponorka bude právě tou, kterou jsme viděli na začátku šesté řady a od které má Morgan klíč.

Co říkáte na tuto minisérii? Dáte jí šanci, nebo je podle vás zbytečné, že vznikne?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře