Finále páté řady naznačilo, že by Dwight skutečně mohl najít svou Sherry

Finále páté řady naznačilo, že by Dwight skutečně mohl najít svou Sherry

1.10.2019 16:00


Ještě než se podíváme na peprnější témata, tak si posvítíme na jedno příjemnější, které by se mohlo dočkat pokračování v nadcházející sé­rii.


V průběhu páté řady jsme opět narazili Dwighta, který sem zavítal ze seriálu The Walking Dead. Jeho hlavním cílem bylo najít Sherry, tedy svou ženu, která je nezvěstná už od sedmé série The Walking Dead. I když ji Dwight usilovně hledal i ve Fear the Walking Dead, tak ji nakonec nenašel. Dočkáme se jí někdy?

„Myslím, že můžeme říct, že nám šestá řada nabídne několik odpovědí. Dwight tu možná ukončí své hledání. Zatím vám k tomu povím jen toto,“ řekl tvůrce Andrew Chambliss na téma hledání a možného nalezení Sherry.


(Uvidíme tyto dva ještě někdy pohromadě? Foto: AMC)

Pokud jste u šestnáctého dílu End of the Line dávali pozor, tak jste si mohli všimnout, že na jeho začátku Dwight slyšel Sherry z vysílačky. Dle zahraničních zdrojů se skutečně jednalo o hlas herečky Christine Evangelisty, představitelky Sherry, která se v tomto seriálu dosud neobjevila. Tím nám mohlo být lehce naznačeno to, že má herečka zájem o to se objevit v seriálu.

Kromě toho tvůrci ještě řekli několik slov k tomu, proč Dwight právě prakticky přestal Sherry hledat: „Dwight se teď ocitl v poměrně ošemetné situaci. Nechce se shledat s Sherry jen kvůli tomu, aby pak musel někoho poslouchat. Nechce ji najít, aby ho pak mohla Ginny ovládat. Myslím, že si myslí, že by to pak pošpinilo jeho vztah s Sherry. Kdyby se s Sherry setkal za takovýchto podmínek, tak by vlastně došlo k tomu stejnému jako tehdy ve Svatyni.“

Chtěli byste, aby se v seriálu Fear the Walking Dead objevila Sherry v podání herečky Christine Evangelisty?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!