I šéf značky The Walking Dead tvrdí, abychom doufali v Madisonin návrat

I šéf značky The Walking Dead tvrdí, abychom doufali v Madisonin návrat

3.12.2020 14:00


Madison Clark byla v prvních řadách hlavní postavou, nicméně noví tvůrci ji brzy usmrtili. Poslední dobou se však o Madison mluví čím dál častěji, což znamená, že se jí nakonec možná ještě skutečně dočkáme.


Zhruba před týdnem se o Madison rozpovídali tvůrci Andrew Chambliss a Ian Goldberg, kteří naznačili, že by i po tak dlouhé době mohla být naživu. Madison je neustále spojována s Morganem, protože si fanoušci myslí, že to právě ona ho zachránila před jistou smrtí. Nyní se k Madison vyjádřil šéf značky The Walking Dead, Scott Gimple, který taktéž naznačil, že je naživu.

„Pokud doufáte, že se Madison vrátí, tak v to doufejte i nadále,“ povzbudil Scott Gimple všechny diváky, kteří věří v Madisonin návrat. Tím jasně potvrdil, že tvůrci mají s touto postavou nějaké plány, otázkou je však jaké. Gimple sice vyloženě nepotvrdil Madisonino přežití, nicméně naznačil, že by se její postava mohla vrátit, ať už to bude v jakékoliv podobě.


(Někteří diváci stále doufají, že je Madison naživu. Foto: AMC)

Tvůrce si zároveň vybavil letošní newyorský virtuální Comic Con, během kterého s ním mohli fanoušci komunikovat přímo skrze chat. Gimple prozradil, že letos se neobvykle moc fanoušků ptalo na Madison, přičemž podotkl, že ho to přimělo o ní opět přemýšlet. Následně dodal, že by se Madison mohla vrátit, ale ne nutně do Fear the Walking Dead, ale například do připravovaného spin-offu Tales of the Walking Dead.

Pokud si myslíte, že se Madison vrátí, myslíte si, že se vrátí plnohodnotně, nebo jen například skrze flashbacky?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!