Jeden z herců odhalil, která hlavní postava určitě přežije celou šestou řadu

Jeden z herců odhalil, která hlavní postava určitě přežije celou šestou řadu

6.2.2021 9:35


Šestá série by v tuto chvíli měla být kompletně natočena, a proto si herci dávají pauzu, po které se opět vrátí na plac. Jeden z herců však prozradil, které postavy se dočkáme v pokračování.


Herec Colman Domingo nedávno poskytl rozhovor, ve kterém zmínil několik informací z natáčení. Například řekl, že šestá řada je již kompletně natočena, přičemž sedmá série se začne natáčet zhruba za dva měsíce, tedy pravděpodobně v dubnu. Kromě toho však zřejmě omylem vyzradil osud jedné postavy.

„Letošní řada je tou nejlepší, kterou jsme tu kdy měli. Zdvojnásobujeme naše úsilí a celé to děláme větší, i naše postavy mají více prostoru. Strand tu je s námi už od úplného začátku, takže si prošel spoustou věcí. Teď nás čeká proměna ze Stranda 6.0 na Stranda 7.0, protože už za dva měsíce budeme natáčet,“ řekl herec Colman Domingo k seriálu.


(Strand má podle mnohých na kahánku. Foto: AMC)

Herec těmito slovy poměrně jasně prozradil, že Victor Strand bude součástí seriálu i v sedmé řadě. V případě této postavy je to poměrně překvapivé, protože v poslední době se Strand chová skutečně podivně. Spousta diváků mu proto předpověděla brzkou smrt, nicméně to vypadá tak, že ho budeme vídat i nadále.

Avšak co se týče Strandovy možné smrti, i o té promluvil jeho představitel: „Dřív jsem se hned díval na poslední stránky scénáře, jestli tam nebude moje smrt. Nevím proč, ale přijde mi, že Strand je jako kočka – má devět životů. Už se smrti své postavy prostě nebojím. Pokud mě zabijí, tak ať to klidně udělají, jen bych chtěl, aby to bylo dobře odvyprávěno. Moje smrt prostě musí být úžasná.“

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!