Natáčení šesté série by mělo pokračovat na konci srpna

Natáčení šesté série by mělo pokračovat na konci srpna

6.8.2020 13:00


I když víme, kdy odstartuje nadcházející šestá řada Fear the Walking Dead, tak s jistotou víme také to, že se hned nedočkáme kompletní série. Natáčení zbývajících epizod by však mělo odstartovat již brzy.


Herci a celý štáb má aktuálně velmi dlouhou dovolenou, protože už od března se nepracuje na nových epizodách Fear the Walking Dead. Stanice AMC si je však vědoma toho, že své zaměstnance musí někdy pustit do práce, a proto se už delší dobu vybírá vhodný termín, kdy by se štáb opět pustil do natáčení.

Podle posledních informací je tento termín stanoven na poměrně brzké datum. Seriál Fear the Walking Dead se aktuálně natáčí v Texasu, kam by se podle všeho měl štáb vrátit už na konci srpna. Znamená to tedy, že se už na konci srpna opět rozjedou kamery? Doufáme v to.


(Vrátí se v pokračování i Morgan? Foto: AMC)

Štábu se podařilo natočit osm epizod, respektive onen poslední natočený díl je hotový z 95 %, a proto se herci určitě nejdříve pustí do něj. Následně budou mít všichni za úkol dokončit celou zbývající sérii, takže na štáb zbývá ještě celých osm epizod. Natáčení by mělo skončit ještě tento rok.

Pokud půjde vše podle plánu, tak by se v klidu měla stihnout jarní premiéra druhé poloviny série, kterou bude tvořit právě oněch osm epizod, které se ještě nenatočily. Doufejme tedy, že se aktuální koronavirová situace nezhorší, aby měli tvůrci klid a prostor na práci.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře