Pauza mezi první a druhou polovinou aktuální série bude letos velmi krátká

Pauza mezi první a druhou polovinou aktuální série bude letos velmi krátká

29.6.2019 15:00


Všichni víme, že jednotlivé série Fear the Walking Dead bývají rozděleny na dvě poloviny o osmi dílech. K tomuto rozdělení dojde i letos, přičemž pauza mezi osmým a devátým dílem bude tentokrát velmi krátká.


Jednotlivé řady seriálu Fear the Walking Dead mají od třetí řady šestnáct epizod, přičemž mezi osmým a devátým dílem zpravidla bývá delší pauza. Tak tomu bylo u předchozích dvou řad, letos nás sice také čeká pauza, nicméně ta nebude až tak dlouhá.

Podle nejnovějších zpráv bychom se devátého dílu měli dočkat už 11. srpna, což znamená, že pauza mezi první a druhou polovinou páté řady bude pouze třítýdenní, když osmý díl s názvem Is Anybody Out There? má premiéru 21. července. U tohoto seriálu tak půjde o zatím nejkratší pauzu.


(Letošní řadu Fear the Walking Dead budeme mít za sebou trochu dříve. Foto: AMC)

Pokud by se pak jednotlivé díly vysílaly s týdenním rozestupem, tak by finále páté řady bylo odvysíláno 29. září. O této premiéře však zatím nemáme žádné zprávy, proto je možné, že mezi díly druhé poloviny dojde k nějaké týdenní pauze. A nebo taky ne.

Každopádně se takto krátká pauza dala očekávat, když desátá řada The Walking Dead má odstartovat někdy v říjnu, tedy až po odvysílání kompletní páté řady Fear the Walking Dead. Nečekejte však, že The Walking Dead začne hned 6. října, tedy týden po finále Fear the Walking Dead. I mezi těmito seriály často bývá několikatýden­ní pauza.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!