Podle herečky Jenny Elfman čekají hlavní postavy v sedmé sérii velké změny

Podle herečky Jenny Elfman čekají hlavní postavy v sedmé sérii velké změny

31.3.2021 14:00


Za několik dní nás sice čeká pokračování šesté série, ale už nyní dokonce padají zmínky o řadě sedmé. Co nového prozradila představitelka Ju­ne?


V šesté řadě si hlavní postavy prochází velkými změnami, protože už nějakou dobu žijí pod Virginiinou nadvládou. Tento fakt toho pro naše hrdiny změnil hodně, nicméně v budoucnu nás čeká několik dalších podobných změn. Předně se můžeme těšit na další nečekaný vývoj postav.

„Moc se těším na druhou polovinu šesté řady, protože ta je silná pro každou postavu. Všichni začnou žít život, který je skutečně změní, a právě na to naváže řada sedmá. Takovou změnou si naše postavy v průběhu seriálu ještě neprošly, a proto jsem z toho opravdu nadšená,“ řekla herečka Jenna Elfman, představitelka June.


(Která událost změní naše hlavní hrdiny? Foto: AMC)

Co dalšího čeká na naše hrdiny? Podaří se jim nějak dostat z Virginiiny moci, nebo pod ní budou i nadále. A co se podle vás stane našim hrdinům, když se mají všichni tak moc změnit? Dojde snad k nějaké nečekané a srdcervoucí oběti? Na to si budeme muset počkat do dalších dílů.

Mezitím nás tvůrci připravují na osmý díl The Door, ve kterém se dočkáme shledání Morgana a Johna. Dle jejich slov jsou tyto dvě postavy nejlepšími přáteli, protože obě přišly do seriálu ve stejnou chvíli. Právě o jejich přátelství by měl být nadcházející díl.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!