Tvůrci mluví o Supech a následcích výbuchu přehrady

Tvůrci mluví o Supech a následcích výbuchu přehrady

25.4.2018 16:00


Ve druhém díle čtvrté řady nám byli představeni noví padouši. Zároveň jsme se dozvěděli, co se s hrdiny stalo po výbuchu přehrady. Přečtěte si, co na to říkají tvůrci seriálu.

Otevřený konec z konce třetí série nakonec nebyl otevřený tak, jak jsme předpokládali. Hlavní hrdinové přežili, otazník visí jen nad Danielem, který se však ve čtvrté sérii určitě objeví. Tvůrci se proto v rozhovoru vyjádřili k tomu, jak to s následky výbuchu přehrady vlastně bude.

„S tím, jak to dopadlo na přehradě, se ještě několikrát setkáme. Ve druhém díle bylo pár momentů, které na to narážely. Například v rozhovoru mezi Lucianou a Stradem padlo, že Strand s něčím uvnitř sebe zápasí. Je tu něco, co ho po událostech na přehradě trápí,“ řekl tvůrce Ian Goldberg.

„To stejné platí pro Nicka. Když opouštěl stadión, tak se mu vybavovaly vzpomínky na explozi. Toto je něco, co ještě prozkoumáme. Pro nás je však tato série o té cestě z Mexika na tento stadión. Je to o tom odhalování, jaký život tu rodina mohla mít, protože toto místo bylo vyloženě lékem na jejich rány,“ dodal tvůrce Andrew Chambliss.

Co bude s proktorem Johnem, padouchem z konce třetí řady? Tvůrci v tom prozatím mají jasno: „Není součástí čtvrté série. Myslím, že ve druhé epizodě bylo jasné, že letošními padouchy budou Supi. Této skupině bude rodina Clarků čelit v první polovině této řady.“

A co nám tvůrci řeknou k oněm Supům, které vede jistý Mel, jehož hraje Kevin Zegers? „Takové padouchy jsme ve světě The Walking Dead ještě neměli. Nepraktikují násilí. Představují takovou existenční a filozofickou hrozbu pro všechny, protože se neustále pohybují. jsou to takoví doktoři, kteří vám poví špatnou zprávu,“ řekl Ian Goldberg.

„Popravdě se Supi ani nepovažují za padouchy, dokonce si ani nepřezdívají tak, jak jim říkají ostatní. Je to jen hanlivé označení, které Strand řekl na konci dílu. Považují se za dobráky, kteří jen ostatním říkají pravdu, tedy tu krutou pravdu, jak to teď chodí. Pro Madison a ostatní to bude oříšek, protože to působí tak, jako by bojovali proti matce přírodě,“ řekl Andrew Chambliss o filozofii Supů.

Jak se vám Supi zatím líbí a co říkáte na následky výbuchu přehrady?

Zdroj článku: EW; Foto: AMC


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!