Tvůrci naznačili, že je Madison stále naživu

Tvůrci naznačili, že je Madison stále naživu

25.11.2020 15:00


Máme za sebou první část šesté série, a tak byli tvůrci seriálu patřičně vyzpovídáni. Co prozradili o Madison a možném Morganově zachránci?


V posledním díle tohoto roku se Morgan zmínil o tom, že stále netuší, kdo ho mohl zachránit. Tvůrci se dříve nechali slyšet, že se jméno jeho zachránce dozvíme už v osmém díle, nicméně toho se dočkáme až někdy příští rok na jaře, tudíž nás čeká velmi dlouhé čekání. Tvůrci se však i přesto nedávno rozhovořili na toto téma.

Konkrétně byli novináři dotázáni na to, zda existuje šance, že je Madison stále naživu a že to právě ona zachránila Morgana: „Něco takového je možné, vždycky je něco takového možné. K tomu, kdo zachránil Morgana, vám nemohu říct moc. Viděli jste ten vzkaz, v něm někdo, kdo má nějaké postranní úmysly, napsal Morganovi, že má stále něco na práci. Zachránil ho někdo, koho Morgan nezná, i to víme z toho vzkazu. Myslím, že až odhalíme to, kdo ho zachránil, dostane ten vzkaz naprosto jiný význam.“


(Madison byla schopná vůdkyně. Foto: AMC)

Morgan nikdy nepoznal Madison, takže by ho skutečně mohla zachránit ona. Napovídá tomu i zmínka v sedmém díle Damage From the Inside, kdy Alicia chtěla odejít na stadión, který vybudovala její matka. Aktuálně by se tam měli nacházet chodci, a proto jde o neobyvatelné místo, nicméně i touto pouhou zmínkou mohli tvůrci naznačit Madisonin návrat.

Jak se k celé situaci stavíte vy? Myslíte si, že tvůrci nakonec přivedou Madison zpátky do seriálu, nebo Morgana tehdy zachránil někdo zcela jiný?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!