Tvůrci zareagovali na špatné ohlasy ze strany fanoušků, nicméně si stále stojí za svými plány se seriálem

Tvůrci zareagovali na špatné ohlasy ze strany fanoušků, nicméně si stále stojí za svými plány se seriálem

3.10.2019 15:00


Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead je za námi a podle mnohých představuje tu zatím nejhorší podívanou, kterou jsme u tohoto seriálu viděli. Co na to říkají tvůrci?


Když se seriálu Fear the Walking Dead loni ujmuli noví tvůrci, tak epizody získaly zcela nový nádech. Začátek čtvrté řady byl skvělý, nicméně po pár epizodách došlo k výraznému poklesu. Čtvrtá řada nám toho nakonec moc nenabídla, a proto jsme čekali, zda si to u nás tvůrci napraví skrze pátou řadu. Nicméně v ní předvedli něco mnohem horšího, kvůli čemuž jsou jednotlivé díly hodnoceny tak, jak jsou hodnoceny.

O tom, že seriál aktuálně neprožívá ty nejlepší dny, jsme vás informovali již dříve. Veskrze se nyní čekalo jen na reakci ze strany tvůrců či stanice AMC. A té jsme se dočkali v nedávném rozhovoru. Na dotaz ohledně špatných ohlasů ze stran diváků i kritiků se vyjádřil tvůrce Andrew Chambliss.


(Diváci by si aktuálně na tvůrcích nejraději smlsli podobně jako chodci na tomto koni. Foto: AMC)

„Vyprávíme příběh, ve který věříme. Jsme pyšní na to, co jsme vám ukázali a kam s tímto příběhem směřujeme. Náš seriál se mění, což bylo vždycky součástí našeho plánu. Mění se každou sérii i půlsérii a my jsme moc nadšeni z toho, kam aktuálně směřujeme a jakým těžkým výzvám budou naši hrdinové již brzy čelit,“ řekl tvůrce Andrew Chambliss na dotaz týkající se špatných ohlasů.

Je vůbec překvapivé, že se tvůrci vyjádřili ke špatným ohlasům takto brzy, nicméně nijak nenaznačili, že někde udělali chybu. Stále se tedy budou držet původního plánu.

Zdroj článku: Insider


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!