Ve druhé polovině šesté řady by se měl Victor Strand utrhnout z řetězu

Ve druhé polovině šesté řady by se měl Victor Strand utrhnout z řetězu

1.2.2021 10:00


Datum pokračování šesté série bylo nedávno stanoveno, a tak nás nyní herci a tvůrci připravují na to, co nás čeká dále. Pořádného vývoje by se měl dočkat i Strand.


Victor Strand se v posledních několika dílech velmi změnil. Poté, co se jeho lidé stali součástí Virginiiných komunit, toužil po tom zničit Průkopníky zevnitř. Aby to však dokázal, musel se stát jedním z nich, a proto ve druhé epizodě Welcome to the Club nemilosrdně vykuchal Sanjaye, kterého následně předhodil chodcům, čímž zachránil celou situaci. Strand tak zaplatil velkou cenu za to, aby byl povýšen.

Strand i nadále tvrdí, že vše dělá proto, aby Virginii potopil, ale hlavní postavy i diváci si pomalu kladou otázku, zda je to pravda. Strand totiž své nové pozice využívá natolik, že se z něj stal prakticky padouch. S ničím se nemazlí a je ochoten udělat cokoliv, aby dosáhl svých cílů.


(Strand se v šesté řadě postavil do cesty i Johnovi. Foto: AMC)

Ve druhé polovině šesté řady by situace týkající se jeho charakteru měla být stejná. Představitel této postavy, herec Colman Domingo, totiž prozradil, na co se v jeho případě můžeme ještě těšit: „Pokud jste si mysleli, že se Strand v první polovině šesté řady změnil, tak to si počkejte na pokračování. V něm se s ničím nesere. Jde jen a pouze o přežití.“

V prvních dílech šesté série se Strand skutečně rozjel, ale dle hercových slov na Stranda čeká ještě něco více. Co asi udělá tentokrát? Přeskočí mu už konečně a zabije někoho, kdo byl dříve součástí jeho komunity? Nebo se snad skutečně postaví Virginii a připraví ji o její moc?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře