Max Thierot nás vezme do ohnivé země

Max Thierot nás vezme do ohnivé země

19.9.2022 18:35


Podzimní program stanice CBS pomalu začíná a nemůžou v něm chybět ani nová dramata. Těšit se můžeme na hasičskou novinku Fire Country s Maxem Thierotem v hlavní roli, jež nás zavede do severní Kalifornie, kterou často sužují lesní požáry. Nechte se na tuto novinku nalákat trailerem.


Už loni na podzim stanice CBS oznámila, že pomalu vyvíjí projekt, který jim představil tým ve složení herce Maxe Thieriota, scenáristického a producentského dua ze seriálu Grey's Anatomy Tonyho Phelana a Joan Raterové a produkční společnosti Jerryho Bruckheimera . V té době měl seriál pracovní název Cal Fire, ten se ale nakonec změnil na Fire Country a v únoru dostal od stanice objednávku pro nadcházející podzimní program.

Celý seriál je inspirován Thierotovými vlastními zážitky, když vyrůstal v ohnivé zemi severní Kalifornie. Projekt je tedy Thierotovi velice blízký a proto se rozhodl v něm i sehrát hlavní roli Bodea Donovana, což je mladý trestanec, který se připojí k hasičskému programu, aby v něm nalezl vykoupení a dočkal se zkrácení trestu odnětí svobody. Navrací se tak do své domoviny v severní Kalifornii, kde on i další vězni začínají pracovat po boku elitních hasičů, aby společně hasili rozsáhlé požáry po celém regionu. Max Thierot tak zažil velmi vytížený program, neboť natáčel zároveň tento seriál a také SEAL Team, kde rovněž působí v hlavní roli. Herci se ale nakonec podařilo oba projekty skloubit, neboť SEAL Team se začal natáčet dřív, než došlo na natáčení druhého dílu Fire Country. Hercova budoucnost v SEAL Team tak nejspíš záleží na tom, jaký úspěch bude mít Fire Country a jestli získá další řady. Pokud tomu tak bude, tak je téměř jisté, že herec v SEAL Team své působení ukončí.


(Maxe Thierota čekala v práci dvojitá služba. Foto: CBS)

Kromě Thierota se můžeme v seriálu těšit na tyto herce, kteří ztvární hlavní postavy. Billy Burke ztvární hasičského velitele Vince, Kevin Alejandro hasičského kapitána Mannyho, který má na starosti vězně během jejich hasičské služby, Diane Farr vedoucí zastupitelku hasičského představenstva Sharon, Stephanie Arcila bývalou potápečku a dceru hasičského kapitána Gabriellu, Jordan Calloway Arabellina přítele a hasiče s komplikovanou a tajuplnou minulostí Jakea, Jules Latimer hasičku a Jakeovu kamarádku Everly.

Seriál na CBS debutuje v pátek 7. října a nahradí tak v podzimním programu seriál Magnum P.I., který CBS zrušilo, avšak NBC odkoupilo. V páteční večery budou Fire Country dělat společnost seriály S.W.A.T. a Blue Bloods. Níže se můžete podívat na první trailer, který k seriálu vyšel.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Thumbnail Play icon

Jít na Fire Country | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře