Fleabag živě

Fleabag živě

7.8.2019 8:00


Ať už máte Fleabag za sebou nebo se na seriál teprve chystáte, rozhodně byste si neměli nechat ujít jeho předlohu. V rámci projektu NT Live nabízí pražské kino Aero jedinečnou příležitost vidět živý přenos představení z divadla v Londýně.


Pokud vám Potvora přirostla k srdci jako nám a nejste z Prahy, možná byste měli zvážit její návštěvu, a to přesně 12. 9. 2019, kdy bude žižkovské kino Aero živě přenášet představení Fleabag, které je předlohou stejnojmenného seriálu. Phoebe Waller-Bridge se tak možná naposledy vrátí do své ikonické role a vy můžete být u toho. V plánu jsou čtyři představení, která jsou již od svého dubnového oznámení beznadějně vyprodaná. Pražské kino Aero bude přenášet pouze jedno z nich a proto doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet.

(Phoebe Waller-Bridge v představení Fleabag, Foto: Joan Marcus)


Samotný projekt NT Live rozhodně stojí za pozornost. Již od roku 2011 přináší v zastoupení české distribuční společnosti Aerofilms živé přenosy ale i záznamy divadelních představení z Národního divadla v Londýně do českých kin. A to nejen těch pražských. Vstupenky jsou sice přeci jen dražší než na obvyklé promítání, ale ruku na srdce, kdy se vám podaří vidět autentický projev Benedicta Cumberbatche, Helen Mirren, Toma Hiddlestona, Iana McKellena a spousty dalších skvělých herců?

Každé představení je opatřeno českými titulky, takže nemusíte mít strach, že byste kvůli neznalosti angličtiny byli ochuzeni o zážitek. Ostatně v případě shakespearovských adaptací budete vždy ve výhodě. Zařazení Phoebe Waller-Bridge mezi tyto hvězdy jen potvrzuje obrovskou popularitu její show a proto byste si představení rozhodně neměli nechat ujít. Upozorňujeme, že se jedná o živý záznam, a tak je velmi nepravděpodobné, že se bude představení opakovat, i když u jiných titulů tomu tak může být.


Jít na Fleabag | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře