S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

CZ 25.9.2003 24 540 000 28 minut


Přátelé se dozví, že se Ross dal dohromady s Charlie a Rachel zase s Joeym, a proto se je snaží špehovat. Ross však nechce být s Charlie, dokud o tom neřekne Joeymu.
  • kimberly411
    kimberly411 21.1.2018 | 9:39:55

    Musím povedať, že celých Priateľov milujem a nemám im čo vytknúť, ale jediné čo sa tvorcom podľa mňa nepodarilo je linka s Rachel a Joeym. Tieto časti som videla len raz a ž po nich netúžim


Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Christina Pickles (Judy Geller), Elliott Gould (Jack Geller), James Michael Tyler (Gunther), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matthew Perry (Chandler Bing), Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), June Gable (Estelle Leonard), Lisa Kudrow (Ursula Buffay), Jane Sibbett (Carol Willick), Giovanni Ribisi (Frank Buffay Jr.), Jessica Hecht (Susan Bunch)