Zemřel herec Matthew Perry, představitel Chandlera Binga

Zemřel herec Matthew Perry, představitel Chandlera Binga

29.10.2023 6:07


Ve věku 54 let zemřel kanadsko-americký herec Matthew Perry, který se nejvíc proslavil svou rolí Chandlera Binga v seriálu Přátelé. Podle prvních informací se měl utopit ve vířivce ve svém domě v Los Angeles.


Podle webu TMZ herce nalezla v sobotu policie, po té, co byla přivolána do domu k případu zástavy srdce. Herec podle zdrojů vykazoval známky tonutí, ovšem přesná příčina smrti se stále vyšetřuje.

Matthew Perry v současné době připravoval propagační turné ke své loňské knize vzpomínek Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, která popisuje jeho problémy s náhlým nástupem slávy a se závislostí na drogách a alkoholu, se kterou v té době bojoval. I když kniha vyvolala kontroverze, zdálo se, že Perry je ve svém životě konečně spokojený a bitvu se závislostí vyhrál.

I když byl nejvíce známý pro svou roli Chandlera Binga v sitcomu Přátelé, mohli jsme ho vidět i v celé řadě dalších projektů. Úspěch dosáhl i před filmovou kamerou ve dvou dílech filmu Můj soused zabiják, kde se spolu s ním objevil Bruce Willis.

Po konci Přátel se objevil v televizním filmu The Ron Clark Story, díky kterému získal nominaci na Zlatý glóbus a cenu Emmy. Objevoval se i v seriálech The Good Wife a The Good Fight. Hlavní roli pak ztvárnil v seriálu Studio 60 on the Sunset Strip. V předloňském roce se spolu s ostatními hvězdami Přátel objevil ve vzpomínkovém speciálu k seriálu.

Zdroj: Screenrant.com, TMZ.com


Jít na Friends | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!