S03E01: Olivia

S03E01: Olivia

CZ 23.9.2010 5 830 000 44 minut


Nebezpečí z alternativní reality byo na první pohled zažehnáno, ale nic není skutečně tak růžové, jak se zdálo…
POSTŘEHY Z EPIZODY

OliviaV tomto díle nacházíme Olivii uvězněnou v alternativní realitě, kde se jí lidé pracující pro ministra obrany Bishopa snaží vnutit myšlenku, že z této reality pochází. Utéci se jí podaří při aplikaci poslední dávky prostředku, který jí má zprostředkovat propojení s myšlenkami atlernativní Olivie. Přesvědčit Olivii o tom, že pochází z této reality, je projektem alternativního Waltera. Velice by se mu totiž hodilo mít na své straně člověka, který dokáže bez větších obtíží cestovat mezi realitami.

Projekt zprvu nefunguje a Olivia se snaží vyhledat pomoc a vrátit se tam, kam patří. S tím jí nejdříve nedobrovolně pomáhá taxikář, který Olivii po různých peripetiích doveze na adresu, kterou si vybaví z aplikovaných vzpomínek alternativní Olivie. Zde potkává její matku a sama tak postupně začne věřit, že opravdu pochází z této reality. Ministrův projekt na získání naší Olivie na svou stranu tedy funguje.

V naší realitě se mezi tím po návratu pomalu sžívá Peter s Walterem. Zároveň se však alternativní Olivia začíná s Peterem nebezpečně sbližovat.Žádné hlasy s komentářem. Buď první!