Isabella

Isabella

Karen David Sezóny 2 2015 - 2016


Princezna z Valencie. Požádala Galavanta, aby získal zpět její království od tyrana Richarda.

Isabella je jediné dítě krále a královny Valencie. Vzhledem k tomu, že král si vždy přál mít syna, vychoval ze své dcery vznešenou bojovnici, která vynikala v šermířském umění.

Když byla Valencie napadena králem Richardem, ukryl ji její otec do sklepa, kde přebývala několik měsíců. Aby zachránila svým rodičům život, vydala se na rozkaz krále Richarda za Galavantem, aby ho přivedla.

Dva měsíce po obsazení Valenice, Isabella přijíždí do Galavantovy vesnice, kde Galavanta žádá o pomoc. Galavant odmítá, ale když mu prozradí, že dobyvatelem je král Richard a Madalena ho stále miluje, vyráží společně na cestu. Isabella zuří, když Sid použije její klenot Valencie na zápis Galavanta do turnaje, ve kterém Galavant prohraje. Isabella Galavant trénuje, aby získal její klenot zpět. Aby si pojistila vítězství, dá jeho soupeři, Jeanu Hammovi, láhev zkaženého pití. Druhý den však stojí sotva na nohách i Galavant, který to přehnal s tréninkem. Oba končí na zemi, ale Galavant se zvedá jako první. V Sidově rodném městě, Sidneylandu, se Isabella vydává za Sidovu snoubenku. U řeky pomohou pirátům dostat jejich loď zpátky na vodu, za což je s sebou berou do Valenice.

V přestrojení za mnichy se jim podaří dostat do hradu, ale vzápětí jsou chyceni a odvedeni do vězení. Když si Galavant uvědomí, že ho Madalena nikdy nemilovala, odpouští Isabelle její zradu. Isabellu přijde zachránit její malý bratranec Harry, kterému byla zaslíbena, ale Isabella mu oznamuje, že miluje Galavanta. Gareth osvobozuje vězně a Isabella všechny bere do Harryho království, zatímco její milovaný Galavant je s Richardem poslán neznámo kam.

Foto: ABC