Madalena

Madalena

Mallory Jansen Sezóny 2 2015 - 2016


Galavantova pravá láska, než jej vyměnila za bohatství a slávu.

Madalena se hned v mladí naučila tvrdosti života, neboť její rodiče občas neměli ani na jídlo. Nakonec byla nucena sníst svého mazlíčka, kozu Jenny. To Madalenu ztvrdilo a slíbila si, že nic takového již nedopustí.

V dospělosti potkala Galavanta, který se do ní omažitě zamiloval. Jednoho dne byla unesena králem Richardem. V den svatby ji Galavant přišel zachránit, ale Madalena ho s klidným vědomím odmítla a vybrala si slávu a bohatství. S králem však odmítla mít jakýkoliv intimní vztah, dvorní šašek se stal jejím milencem.

O nešťastný rok později, Madalena se radikálně změnila, když se z ní stala zlomyslná, sarkastická a bezcitná mrcha. Jednou u večeře králi Richardovi ukaže svou nenávist a pohrdání a poví mu svůj příběh z děství, jak musela sníst svého mazlíčka. Když s ní šašek odmítne dál spát, pošle jej za trest do vězení. Během večera z Galavantem, jí opět vyzná svou lásku, ale Madaleně na tom nezáleží. V doprovodu Garetha, Madalena posílá Galavanta do vězení.

Na Madaleninu žádost přijíždí Richardův bratr, Kingsley, který svého bratra sesazuje z trůnu. Když se Galavant a Richard pokusí Kingsleyho zabít, narazí na Madalenu, která později rozkáže Garethovi, aby všechny vězně zabil. Gareth se vrací do trůnního sálů, kde Madaleně a Kingsleymu oznamuje, že všechny pustil. Kingsley je rozzuřen, ale Madalena ho bodne dýkou do zad. Oznamuje, že Kingsley nebyl její typ a na Richardův trůn dosazuje Garetha.

Foto: ABC