Další herci pro druhou sérii

Další herci pro druhou sérii

23.8.2011 8:40


S novými herci jako kdyby se roztrhl pytel. Nejenom George R. R. Martin neustále vypouští informace o nových a nových přírůstcích do herecké rodiny Game of Thrones.


Irský herec Michael McElhatton si zahraje Roose Boltona, Lorda z Hrůzova (Dreadfortu)

Lord Roose je jedním z vazalů Robba Starka, bojoval v Bitvě u Tridentu, během Robertovy rebelie. Když byl Ser Barristan Selmy vážně zraněn, byl přednesen před Roberta. Lord Roose mu radil, aby ho nechal popravit. Robert však ignoroval jeho rady, ušetřil jeho život a poslal pro svého osobního lékaře, aby Sera Barristana vyléčil.


Robert Pugh, britský herec známý například z filmu Robin Hood, bude hrát Crastera, pána Crasterovy pevnosti za Zdí.

Craster býval dříve velmi mocný muž. Nyní se však jeho život blíží ke konci. Jeho vlasy jsou již šedé až bílé. Má plochý nos a svěšená ústa, která mu dávají krutý vzhled a který podporuje i fakt, že nemá jedno ucho, o které přišel díky zimě.

Další novou hereckou posilou je potomek jednoho z nejznámějších světových komiků. Vnučka legendárního Charlieho Chaplina – Oona Chaplin ztvární roli Jeyne. Jeynino druhé jméno nebylo zveřejněno.

Pravděpodobně se bude jednat o dceru sluhy z Winterfellu, která je Sansina nejlepší přítelkyně. Druhá možnost je, že to bude dívka, s kterou se během svého tažení seznámi Robb. GRRM však do svých knih zapojil hned 14 ženských postav s tímto jménem. Je tedy možné, že se bude jednat o někoho úplně jiného.

Německá herečka Laura Pradelska napsala na svůj Twitter."

Právě jsem dokončila první kostýmovou zkoušku pro mou roli v Game of Thrones. V druhé sérii budu hrát kněžku Quaith.

Potom co Daenerys najde útočiště v jednom opuštěném městě vysílá své zvědy, aby prozkoumali okolí. Díky tomu se jednoho dne setká i s Quaith. Quaith je kněžkou bohyně Asshai. Když spatří Daenerys sdělí jí proroctví, které má určit Daenerysinu další cestu.


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře