Emilia Clarke řekla, že je znechucena tím, co Daenerys udělala v nejnovějším díle

Emilia Clarke řekla, že je znechucena tím, co Daenerys udělala v nejnovějším díle

14.5.2019 14:00


V pátém díle osmé řady se předvedla především dračí královna, která obléhala Královo přístaviště. Její představitelce se však vůbec nelíbilo to, co Daenerys udělala.

Pokud jste viděli nejnovější díl The Bells, tak víte, že v něm spojenecké armády obléhaly Královo přístaviště. Bitva byla brzy ukončena a obyvatelé města se vzdali. Daenerys Targaryen se však nesmířila s tím, jak bitva dopadla, a proto se rozhodla zdemoloval celé město. Tímto činem dostála přezdívce svého otce, Targaryeni jsou skutečně šílení.

Fanoušci na tuto událost hledí ze dvou pohledů. Jedna strana si tímto zamilovala Daenerys, protože ta konečně udělala něco nepředvídatelného. Zároveň ukázala, že je skutečně dcerou Šíleného krále. Druhé straně se však Daenerysino chování protiví, protože se naprosto pomátla a zavraždila nevinné lidi. K této straně se přidává i její představitelka Emilia Clarke.

(Daenerys se s tím tentokrát nepárala. Foto: HBO)

„Tak toto mě vážně rozsekalo. Nikdy bych neřekla, že tohle bude jedna z posledních věcí, díky které si lidé budou pamatovat Daenerys,“ řekla herečka Emilia Clarke, která tak naznačila, že rozhodně nesouhlasí s tím, co její postava udělala. A ostatně se není čemu divit, protože něco podobného neudělala ani jednou během prvních sedmi řad.

Jak se k této události stavíte vy? Líbilo se vám, co Daenerys udělala lidem z Králova přístaviště, nebo jste tuto postavu naopak začali nenávidět (ještě více)? Podělte se o svůj názor do následující diskuze a ankety.

Líbilo se vám, jak Daenerys zničila Královo přístaviště?

66%
34%
1239 hlasů

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!