George R. R. Martin mluví o spin-offu a navrhuje jeho název

George R. R. Martin mluví o spin-offu a navrhuje jeho název

12.6.2018 14:00


Na první spin-offu seriálu Game of Thrones se z části bude podílet i samotný spisovatel George R. R. Martin, který se nedávno vyjádřil k připravovanému projektu.

Před třemi dny stanice HBO oficiálně objednala první spin-off populárního seriálu Game of Thrones, ve kterém se podíváme do vzdálené minulosti, konkrétně do věku hrdinů. Jeho hlavní producentkou bude Jane Goldman, které minimálně na začátku bude asistovat i spisovatel George R. R. Martin.

Martin se nedávno rozepsal na svém blogu o tomto chystaném projektu, zároveň i dodal, jak (ne)ovlivní jeho práci na dlouho očekávaných Vichrech zimy. Dle něj je tvůrkyně Jane Goldman skvělou volbou, protože je do této práce velmi zapálená a má velký talent. Dále nás Martin upozorňuje, že seriál nakonec ani nemusí vzniknout, protože stanice prozatím objednala pouze pilotní díl. Podle něj se uvidí, co se seriálem bude dále.

Prozatím je projekt skutečně v rané fázi, první díl nemá svého režiséra ani obsazení. Zároveň ještě nebyl vymyšlen název seriálu, ale George R. R. Martin by byl rád za pojmenování The Long Night (v překladu Dlouhá noc). Každopádně i to bude vymyšleno po několikahodinových diskuzích.

Dále nás Martin ujišťuje, že i ostatní připravované spin-offy mohou být objednány, ale prozatím byl objednán zatím jeden, protože se jedná o nejlepší projekt. Zároveň se Martin zmínil, že i nadále pracuje na Vichrech zimy, které jsou stále jeho prioritou, a proto mu tento nový seriálový projekt nebude nijak zabraňovat v psaní knihy.


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!