George R. R. Martin prozradil, že mu zbývá napsat už "jen" 500 stránek Vichrů zimy

George R. R. Martin prozradil, že mu zbývá napsat už "jen" 500 stránek Vichrů zimy

11.12.2022 14:00


Nedávno v jednom humorném videu Martin prozradil, kolik stránek Vichrů zimy doposud napsal a kolik mu jich zbývá dopsat. Vydání šesté knihy je kvůli jeho vyjádření zase o něco dál.


Víme, že se neustále opakujeme, ale Martin stále píše Vichry zimy, šestý díl Písně ledu a ohně. Zatímco se spisovatel i nadále věnuje této knížce, vystupuje i v různých pořadech, kde mluví o svém postupu. Nedávno se tak stalo v pořadu The Late Show with Stephen Colbert, kde se ocitl pod palbou animovaného Dr. Ikea Blooma.

Ani Dr. Bloom není spokojený s aktuálním tempem Martinova psaní, proto zavolal spisovateli Jamesi Pattersonovi, který je znám tím, že je schopen do jednoho roka vydat spoustu knih. Jakmile se mu dovolal, Patterson dával Martinovi tipy, jak zrychlit psaní, nicméně během toho Martin prozradil jednu zajímavou věc.


Thumbnail Play icon

„Napsal jsem už 1100–1200 stránek, ale ještě s tím nejsem hotový, potřebuju napsat dalších 400–500 stránek,“ řekl Martin v pořadu. To je skutečně ještě velké množství stránek k napsání, které mu jistě zabere několik let.

Celý rozhovor byl veden v zábavném duchu, ostatně se na něj můžete výše podívat sami. Martin sice dostal několik cenných tipů, nicméně věříme, že žádný z nich nevyužije a bude pokračovat svým tempem, aby své dílo dovedl k dokonalosti.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!