HBO Max plánuje animovaný seriál ze světa Západozemí

HBO Max plánuje animovaný seriál ze světa Západozemí

28.1.2021 9:51


V poslední době se roztrhl pytel s tím, co všechno stanice HBO vlastně připravuje. Nyní se začalo mluvit o animovaném projektu.


Válka streamovacích služeb zřejmě oficiálně započala. HBO Max chce letos pořádně oslovit potenciální diváky, a proto připravuje jednu novinku za druhou. Mezi nejsilnějšími značkami, které má ve svém vlastnictví, je seriál Game of Thrones a jeho svět, který je podle všeho pramálo využit. Právě proto se v poslední době objevují zprávy o tom, že tento univerz bude rozšířen.

Nedávno se začalo mluvit o hraných seriálech, které se zaměří na Dunka a Egga a Robertovu rebelii. Nyní jsme byli informováni o tom, že streamovací služba zvažuje i animovaný seriál ze světa Západozemí. Pokud by tento projekt vznikl, tak by šlo o vůbec první animovaný seriál ze světa Game of Thrones.


(Animovaní draci se štábem zpracovávají mnohem jednodušeji. Foto: HBO)

Na rozdíl od seriálu House of the Dragon, který se začne již brzy natáčet, je tento nový projekt teprve v plenkách. Nevíme, kdo se ho ujme, kdy by měla být premiéra a na co přesně se vlastně zaměří. Budoucí tvůrci však mají poměrně velké možnosti – animovanou formou můžou zpracovat prakticky kteroukoliv etapu ze světa Západozemí. Konkrétnější informace se tudíž určitě dozvíme později.

Co na to říkáte? Na co by se měl podle vás zaměřit tento nový animovaný seriál?

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!