Herec Kit Harington se vyjádřil k připravovanému spin-offu o Jonu Sněhovi

Herec Kit Harington se vyjádřil k připravovanému spin-offu o Jonu Sněhovi

19.12.2022 16:00


Už nějakou dobu se ví, že stanice HBO pracuje na pokračování Game of Thrones, které se zaměří především na Jona. Co k tomuto projektu nedávno prozradil herec Kit Harington?


Už je to zhruba půlrok, co bylo odhaleno, že stanice HBO pracuje na spin-offu, který zaměří svou pozornost především na Jona Sněha. S nápadem na vznik tohoto seriálu přišel samotný herec Kit Harington, přičemž aktuálně se počítá s tím, že seriál bude pouhou minisérií. Každopádně však nic není definitivní, protože stanice HBO doposud nezveřejnila žádné vyjádření k tomuto projektu.

Nedávno se herec objevil na jednom panelu, a tak se ho tam návštěvníci ptali na nový projekt ze světa Písně ledu a ohně. Herec neprozradil nic konkrétního, jen prohlásil, že hlavní seriál vlastně nedopadl dobře pro Jona: „Kdybyste se Jona zeptali na konec seriálu, řekl by vám, že z toho všeho vyvázl nějak moc lehce. Na začátku poslední epizody je zavřený v cele a je připraven na to, že přijde o hlavu. Chce o ni přijít, protože tohle je jeho konec. Pak najednou jede na Zeď, což je pro něj největší dar i prokletí.“


(Jon nemusí být tím jediným, kdo se v seriálu vrátí. Foto: HBO)

Herec tím jasně řekl, že si myslí, že Jonův příběh nebyl řádně dotažen do konce. Právě kvůli tomu se zřejmě obrátil na stanici HBO a požádal ji o seriál, který by se zaměřil především na Jona. Herec k Jonovu konci konkrétně řekl následující: „Když na konci seriálu vidíme, jak odjíždí pryč, vždycky jsem si říkal, že by se měl pousmát, abych věděl, že je v pořádku. Ale on není v pořádku.“

Seriál je v tuto chvíli i nadále ve fázi vývoje, tudíž se o něm takřka nic neví. Počítá se však s tím, že by o něm během příštího roku mělo být definitivně rozhodnuto. Kromě toho diváci počítají minimálně s tím, že se do spin-offu kromě Jona vrátí i Tormund a Duch. Teoreticky se však mohou vrátit všechny postavy, které přežily finále.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!