Herečka Lena Headey mluví o traumatické scéně, která nakonec byla vystřižena

Herečka Lena Headey mluví o traumatické scéně, která nakonec byla vystřižena

12.8.2019 16:00


Představitelka Cersei Lannister nedávno prozradila, že ze sedmé řady byla vystřižena velmi traumatická scéna. A právě tato scéna by změnila spoustu věcí v řadě poslední.


Herečka Lena Headey se po skončení seriálu Game of Thrones vyjádřila k několika důležitým událostem. Během toho se však zmínila i o jedné scéně, která byla nakonec vystřižena. Nejedná se však o scénu z řady osmé, ale z řady sedmé. A po přečtení hereččina vyjádření zjistíte, o jak velkou scénu šlo.

„Natočili jsme scénu pro sedmou sérii, která však byla vystřižena. Jednalo se o scénu, ve které jsem přišla o dítě. Bylo to opravdu traumatické, jednalo se o velkou scénu pro Cersei, ale nikdy se nedostala na televizní obrazovky. Moc se mi líbila, protože jsem myslela, že to ovlivní spoustu věcí,“ řekla představitelka Cersei Lannister.


(Cersei měla původně potratit. Foto: HBO)

Zřejmě se už nikdy nedozvíme, proč tvůrci tuto scénu natočili, když ji nakonec vystřihli. Možná měli s Cersei jiné plány, ale nakonec si to rozmysleli a nechali jí její dítě. Je však také možné, že tato scéna byla brána jako falešná, aby zmátla všechny, kteří sledovali natáčení seriálu. Pokud to tak skutečně bylo myšleno, tak tvůrci uspěli, protože už před začátkem sedmé řady kolovaly na internetu informace o tom, že Cersei přijde o další dítě.

Co říkáte na tuto scénu? Udělali tvůrci dobře, že ji vystřihli?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!