Kdo přežije veškeré dění v seriálu Game of Thrones?

Kdo přežije veškeré dění v seriálu Game of Thrones?

14.4.2019 18:00


Poslední řada Game of Thrones odstartuje zítra ráno. My se pochopitelně ptáme, které postavy přežijí tento nepředvídatelný seriál. Pojďte se s námi na to podívat.

U každé postavy naleznete v závorce procenta, která určují její pravděpodobnost přežití. Nutno dodat, že se jedná o naše procenta, která jsme odnikud nepřijali, a proto je nemusíte brát nijak vážně (jedná se prostě a jednoduše o náš tip). Zároveň si budete moci na konci článku určit sami, a to skrze anketu, kdo podle vás přežije celou poslední sérii. Na konec ještě upozorňujeme, že jsme se v tomto článku zaměřili pouze na přežití hlavních postav (s vedlejšími by byla anketa obrovská), proto tu nenajdete například Nočního krále, Berika Dondarriona, Šedého červa a další.

Starkové

V posledních řadách se Starkům začalo konečně dařit, a tak doufáme, že právě tuto rodinu čeká dobrý konec. Nejjistější osud mají Sansa a Arya, ty by měly celé dění přežít. Nejméně jistý osud má Jon, a to kvůli tomu, že bude bojovat v bitvách a jaké má aktuálně postavení.

(Dokončí Arya svůj seznam?)

Lannisteři

Rod, který aktuálně okupuje železný trůn, taktéž nemá jistý osud. Obzvláště osud Cersei je nejvíce nejistý, podle nás tuto postavu potká smrt. Jaime se vydal na sever, kde bude bojovat v bitvách, proto i on je velmi ohrožen. Nejjistější osud má určitě Tyrion.

(Co čeká na Tyriona?)

Daenerys a její armáda

Z Danyiných spojenců by měli určitě přežít minimálně Missandei a Varys. Samotná Dany má velmi nahnutý osud, podle nás ji smrtka také dostihne. Jorah je ohrožen kvůli bojům na severu, zatímco u Daaria není vůbec jisté, zda se ho dočkáme v poslední řadě.

(Missandei by měla přežít.)

Spojenci Starků

Pokud by měla minimálně jedna postava přežít celý seriál, tak je to určitě Sam. Dosud si toho prožil hodně a všechno se mu podařilo přežít. Díky tomu čeká stejný osud i na Fialku. Brianne a Sandor mohou být také v klidu, tyto postavy by neměly zemřít. Duo Davos a Gendry jsou v trochu větším ohrožení, nicméně pokud je seriál neusmrtil dosud, tak ani tito dva by neměli zemřít. Theon je zato ve velkém nebezpečí, protože jde zachránit svou sestru Yaru, což může dopadnout jakkoliv. Tormundův osud je nakloněný nejvíce, protože i když se mu podařilo přežít pád Zdi, tak se stále nachází na severu, kde nemá moc spojenců.

(Sam má jistý osud.)

Zbytek hlavních postav

Ze zbývajících hlavních postav by měl přežít určitě Bronn, na kterého čeká jeho hrad (který prostě musí dostat). Melisandra by se mohla stát obětí Aryi, proto tak nízká pravděpodobnost přežití. U Jaqena není jasné, zda se ho ještě někdy dočkáme. To stejné platí i pro Ellarii, která stále hnije v kobkách Králova přístaviště.

(Dočká se Bronn svého hradu?)

Které postavy podle vás přežijí celý seriál Game of Thrones? Dejte nám o tom vědět v přiložené anketě a diskuzi pod článkem. V anketě můžete vybrat až všech 24 postav.

Kdo přežije seriál Game of Thrones?

8%
8%
7%
7%
6%
6%
6%
5%
5%
5%
5%
4%
4%
4%
3%
3%
3%
3%
3%
2%
2%
1%
1%
0%
3304 hlasů

Foto: HBO


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!