Kdo přišel s nápadem ohledně Jonova spin-offu? Údajně samotný Kit Harington

Kdo přišel s nápadem ohledně Jonova spin-offu? Údajně samotný Kit Harington

24.6.2022 10:00


Minulý týden obletěla svět informace týkající se potenciálního nového seriálu ze světa Hry o trůny. Nyní jsme se dozvěděli, kdo přišel s nápadem na tento spin-off.


Na konci minulého týdne jsme zjistili poměrně šokující novinku, která se týkala toho, že stanice HBO vyvíjí seriál, ve kterém se chce zaměřit na další putování Jon Sněha. Tato informace rozdělila fanoušky na dva tábory, jeden byl potěšen tímto oznámením, druhý však nikoliv. Situace je ale taková, že zatím je tento seriál jen v přípravě, tudíž mu stanice HBO nakonec nemusí udělit zelenou.

Avšak ve chvíli, kdy byla tato novinka oznámena, se mnozí začali ptát na to, kdo s nápadem na tento seriál přišel a zda se skutečně vyplatí vytvářet pokračování pro seriál Game of Thrones, když se v tuto chvíli pracuje především na jeho prequelech. Jednoho z nich se dočkáme už letos v srpnu, konkrétně jde o seriál House of the Dragon.


(Herec si oblíbil svou postavu z Game of Thrones. Foto: HBO)

Každopádně nedávno herečka Emilia Clarke prozradila, že s nápadem na seriál přišel samotný herec Kit Harington: „To on mi o tom seriálu řekl. Vím tedy jen to, že se něco takového připravuje. Co jsem pochopila, bude u seriálu figurovat jako tvůrce, takže do toho chce jít naplno. Ať už tedy v seriálu uvidíte cokoliv, Kit bude vše schvalovat.“

Emilia Clarke sice není zaměstnankyní stanice HBO, takže nemůže mít konkrétní informace týkající se vývoje tohoto seriálu, ale i tak je její vyjádření zajímavé. Herečka je Haringtonovou dobrou kamarádkou, a tak je jasné, že se spolu často baví o práci. Clarke tedy mohla být jedna z prvních, která se o seriálu dozvěděla, ale musela mlčet, dokud se o tom nezačalo mluvit jinde.

Zdroj článku: Winter is Coming; Zdroj anotačního obrázku: HBO


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!