Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

23.10.2012 22:05


V poslední době jsme se tomuto webu příliš nevěnovali, a proto se nám tu nahromadila celá várka velmi zajímavých novinek. Rádi bychom Vám tyto novinky nějak důstojně představili.


Podle chorvatských novin Dubrovnik Times natáčení třetí série v Belfastu pěkně ubíhá. Členové produkčního štábu totiž dorazili 12. září do Dubrovníku, kde samotné natáčení bude probíhat mezi 27. zářím a 7. říjnem. Zatím není známo, které dějové linky by se mohli letos v Dubrovníku natáčet, ale mnohými navrhované Vodní zahrady nejsou příliš pravděpodobné, protože letos nebyl oznámen žádný herec, který by měl ztvárňovat někoho z Dorne.

Zprávy z natáčení v Belfastu:


Některé zdroje ohlásili, že Kit Harrington byl tento týden viděn na scéně v plné zbroji, ale zatím stále kulhající a pomáhající si berlemi. Harrington si totiž zranil nohu již během začátku natáčení třetí série.

Ser Davos Mořský (Liam Cunningham) oznámil 17. září na svém twitteru, že je pro letošní rok s natáčením hotov.

Josef Altin, který hraje Pypa – jednoho z bratrů Noční hlídky letos natáčel pouze jeden den. Pyp je jedním z bratrů, které nechala Noční hlídka v Černém hradu předtím, než se vydala na sever za Zeď. Podlé této zprávy bychom mohli usuzovat, že Bouře mečů bude rozdělena stejně jako v české knižní edici – Jonovým návratem na Zeď.

Další herci jako Kristian Nairn a Carice van Houten se podle svých twitter účtů v uplynulých dvou týdnech také zúčastnili natáčení. Podle těchto informací to vypadá, že se v Belfastu natáčí hned několik dějových linek najednou. To by vysvětlovalo i společnou přítomnost Charlese Dance, Juliana Glovera a Iaina Glena na letišti v Belfastu.

Kromě těchto zpráv máme pro Vás i jednu velmi spoilerovou informaci ke třetí sérii. Pokud si nechcete zkazit překvapení, další text rozhodně nečtěte.

Podle některých zdrojů byla v Belfastu již natočena svatba Tyriona Lannistera a Sansy Stark, na jejímž natáčení se podílelo několik stovek komparzistů a mnoho našich známých herců. Podle všeho to vypadá, že jejich svatba by měla proběhnout v osmé epizodě.

Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře