Několik informací o blížící se 3. sérii

Několik informací o blížící se 3. sérii

25.1.2013 11:52


Natáčení je již nějakou dobu za námi, ale to neznamená, že bychom Vás neměli o čem informovat. Právě naopak. V následujícím článku Vám shrneme několik opravdu zajímavých zpráv o 3. sérii, které se dočkáme již v dubnu.


První novinkou je fakt, že sedmá epizoda, ke které sepsal scénář sám George R. R. Martin a která nesla pracovní název Autumn Storms (Podzimní bouře) změnila svůj název. Epizoda od teď nese nový název – Chains (Řetězy). Martinovi se prý název Autumn Storms nikdy moc nelíbil. V epizodě mělo být hodně deště, ale jelikož se žádný neobjevil, musel se změnit název. Nový název se prý Martinovi líbí daleko víc a dává smysl na více než jedné úrovni. Na pořadí epizody se nic nezměnilo, takže epizodě zůstává pořadové číslo 7.

Další zajímavou zprávou je potvrzení scénáristů a režisérů jednotlivých epizod. Jejich seznam si můžete přehledně prohlédnout níže.


Epizoda 301 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Dan Minahan

Epizoda 302 – Scénář: Vanessa Taylor Režie: Dan Minahan

Epizoda 303 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Benioff & D.B. Weiss

Epizoda 304 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Alex Graves

Epizoda 305 – Scénář: Bryan Cogman Weiss Režie: Alex Graves

Epizoda 306 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Alik Sakharov

Epizoda 307 – Scénář: George R.R. Martin Weiss Režie: Michelle MacLaren

Epizoda 308 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Michelle MacLaren

Epizoda 309 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Nutter

Epizoda 310 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Nutter

Sice jsme na začátku naší novinky napsali, že natáčení je již nějakou dobu za námi, ale není to tak úplně pravda. Před dvěma týdny se totiž Nikolaj Coster-Waldau v jedné talkshow rozhovořil o svých vousech, které si je prý nechal znovu narůst protože bylo potřeba minulý týden dva dny ještě něco dotáčet.

Informace o tom, co se teoreticky mohlo dotáčet, jsme se dozvěděli až dnes z Martinova neblogu, na kterém uvedl, že se k hercům přidá Homerův syn. Na internetu ihned začaly kolovat spekulace o tom, co by tato krátká zpráva mohla znamenat. Tou nejpravděpodobnější verzí je, že Martin poukazuje na Medvěda Barta – slavného medvěda, který si zahrál v několika hollywoodských filmech. Vzhledem k tomu, že je tento medvěd ale již několik let mrtvý, je pravděpodobné, že se k hercům připojí jeho jmenovec Little Bart (Malý Bart). Pro fanoušky Jaimeho Lannistera je teď již téměř jasné, čeho se dočkáme. Vaše názory a spoilery směřujte do komentářů.


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře