Pátý díl osmé řady se stal nejsledovanějším dílem celého seriálu Game of Thrones

Pátý díl osmé řady se stal nejsledovanějším dílem celého seriálu Game of Thrones

15.5.2019 14:00


Osmá série Hry o trůny trhá jeden rekord za druhým. Nyní se seriál může pyšnit novým rekordem, který se týká sledovanosti.

Osmá řada seriálu Game of Thrones trhá jeden rekord za druhým. Už první čtyři díly této série měly velmi velkou sledovanost, avšak k dokonalosti jim chyběl jeden faktor – neměly tu vůbec největší sledovanost, co se týče tohoto seriálu. Dosud na první příčce stálo finále sedmé řady The Dragon and the Wolf se sledovaností 12,07 milionů diváků, nicméně právě toto číslo bylo tento týden překonáno.

Na epizodu The Bells se v den premiéry dívalo celých 12,48 milionů diváků, což je o 410 tisíc víc než sledovanost finále loňské série. Když k tomuto číslu připočítáme sledovanost na HBO GO a HBO NOW, tak skončíme na čísle 18,4 milionů diváků, což je další rekord. Nutno však dodat, že i když seriál má aktuálně nejlepší sledovanost, tak jednotlivé epizody jsou nejhůře hodnoceny.

(Máme tu další rekord. Foto: HBO)

Příští týden nás čeká šestý díl osmé řady, který představuje samotné finále celého seriálu Troufáme si tvrdit, že sledovanost této epizody stanoví nový rekord ve sledovanosti, co se týče seriálu Game of Thrones.

Zdroj článku: EW


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!