Prequel seriálu Game of Thrones se musí obejít bez Targaryenů, ti v něm totiž nebudou

Prequel seriálu Game of Thrones se musí obejít bez Targaryenů, ti v něm totiž nebudou

20.11.2018 16:49


Jeden z hlavních rodů seriálu Game of Thrones, Targaryeni, nebude figurovat v připravovaném prequelu, protože bylo potvrzeno, že se tohoto rodu v tomto seriálu nedočkáme.


Na předky nám známých postav Daenerys Targaryen, Jona Sněha, Viseryse Targaryena a Aemona Targaryena můžete zapomenout, v připravovaném prequelu se totiž rodu Targaryenů nedočkáme. Potvrdily to nedávno oznámené informace, díky kterým jsme zase o něco chytřejší.

Všechny novinky oznámil spisovatel George R. R. Martin, který mimo jiné řekl i to, kdy se seriál bude odehrávat: „Odehrává se spíše 5 000 let před seriálem Game of Thrones. Západozemí bylo tehdy velmi odlišné. Nebylo tu Královo přístaviště, nebyl tu železný trůn a nebyli tu ani Targaryeni. Valyrijská říše sotva začala vzkvétat. Čeká nás starší a odlišný svět. Doufám, že právě tvorba tohoto odlišného světa nás bude bavit.“


(Tentokrát žádní Targaryeni a možná ani draci. Foto: HBO)

Je to pochopitelné, Targaryeni nemají tak hluboký původ jako západozemské rody, a proto se jich nedočkáme. Tím zřejmě padá i možnost výskytu draků, kteří k Targaryenům neodmyslitelně patří. Martin zároveň řekl, že se nový seriál nebude odehrávat 10 000 let před událostmi seriálu Game of Thrones, jak bylo avizováno dříve, ale „pouze“ před 5 000 lety.

Co říkáte na tyto novinky? Budou vám Targaryeni a popřípadě i draci chybět?

Zdroj článku: EW


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!