Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

12.1.2013 14:20


Na našich stránkách Vám přinášíme převážně veselé zprávy, které Vás mají informovat o tom, jak pokračuje natáčení a co nového se děje v Západozemí. Dnes máme ale bohužel jednu z nejsmutnějších zpráv za dobu fungování našeho webu o Hře o trůny.


Wilko Johnsonovi, dlouholetému hudebníkovi a herci který ztvárňuje v seriálu vykonavatele královy spravedlnosti sera Ilyna Paynea, byla diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Vzhledem k tomu, že postava Ilyna Paynea nedostala v seriálu zatím příliš prostoru, si dovolíme lehký spoiler. Příběh sera Ilyna Paynea totiž v budoucnosti velmi výrazně ovlivní příběh sera Jaimeho Králokata Lannistera.

Níže naleznete vyjádření Johnsonova manažera:


"Musím s lítostí oznámit, že Wilkovi byla nedávno diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Wilko se rozhodl nepodstoupit nabízenou chemoterapii. V současné době je v dobré náladě a zatím netrpí fyzickými problémy a mohl by bez zdravotních komplikací prožít ještě několik měsíců, než ho nemoc začne omezovat. Právě vyrazil do Japonska a až se vrátí tak chystáme úplně nové CD, krátké turné po Francii a potom sérii rozlučkových koncertů po Velké Británii. Chystá se také DVD, které bylo pořízeno během posledního turné po Velké Británii.

Wilko by rád poděkoval všem, co ho podporují a podporovali celou jeho kariéru, od těch co s ním pracovali až po ty všechny oddané fanoušky, kteří se zúčastnili jeho koncertů, koupili si jeho nahrávky a prostě udělali z jeho života něco mimořádného. Děkuji."

Wilko byl členem skupiny Dr. Feelgood a po jejím opuštění si založil svoji vlastní kapelu Wilko Johnson Band. Jednu z jeho písní si můžete poslechnout ve videu níže.

Thumbnail Play icon

Je nám líto, že tohoto hudebníka a herce potkala takto zlá zpráva. Opravdu jsme se na jeho scény a Jaimem těšili. Hodně štěstí, klidný a co nejlépe prožitý konec, Wilko!


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře