Štáb hledá herce do dalších sedmi rolí

Štáb hledá herce do dalších sedmi rolí

28.9.2017 15:00


Natáčení osmé řady Game of Thrones se blíží, a proto se na internetu objevily popisy nových postav, kterých se v poslední sérii dočkáme. Žádná role zatím nebyla obsazena, proto se pojďme alespoň podívat, jak znějí popisy těchto nováčků.


Žádná z následujících nových postav (zatím) nedostala své jméno a je možné, že ho ani vůbec nedostane. Už se totiž nebude jednat o nijak velké postavy, protože seriál směřuje ke svému konci.

1. Žoldák

Věk od 35 do 50 let, vůdcovský typ, v kondici, charismatický voják. Musí umět jezdit na konci. Objeví se ve dvou dílech.


2. Farmář ze Severu

Věk od 25 do 35 let, upřímný a prostý muž. Je to obyčejný muž. Natáčet bude okolo 17. listopadu.

3. Drzá a přitažlivá žena

Věk od 18 do 25 let, další malá role ze Severu. Tato postava se objeví vedle hlavních postav seriálu v „nezapomenutelné“ scéně. Natáčet bude okolo 6. listopadu.

(Na koho se hlavní postavy mohou těšit tentokrát? Foto: HBO)

4. Strážný ze Severu

Věk od 18 do 25 let, další postava, která se objeví vedle hlavních postav seriálu. Osobitý charakter, pravděpodobně mužská role. Natáčet bude první týden v prosinci.

5. Námořník

Věk od 35 do 50 let, drsný muž, který je kdykoliv připraven jít plenit. Obličej bude mít ošlehaný větrem a každý o jeho přítomnosti bude vědět. Natáčet bude okolo 11. prosince.

6. Dvě nové stráže

Prvnímu strážnému musí být mezi 20 a 30 lety, musí být v kondici a musí umět dobře bojovat. Natáčet bude první týden v prosinci. Druhému strážnému musí být mezi 30 a 40 lety. Ten musí být vysoký a v kondici. Jedná se o profesionální a spolehlivou postavu. Objeví se vedle hlavních postav. Své scény bude natáčet 1. a 2. listopadu ve Španělsku.


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!