Stanice HBO oficiálně objednala první spin-off Hry o trůny

Stanice HBO oficiálně objednala první spin-off Hry o trůny

9.6.2018 9:45


Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti.


Je tomu už více než rok, kdy stanice HBO oznámila, že pracuje na pilotech ke čtyřem potenciálním spin-offům, ze kterých se jich nakonec vyklubalo pět. Nikdo dosud nevěděl, o čem vyvíjející se spin-offy vlastně jsou, ale bylo jisté, že se všechny budou odehrávat před děním současného seriálu. Nyní HBO oznámilo, že objednalo jeden ze spin-offů.

Nakonec objednávku získal nejvíce skloňovaný projekt, tedy ten od Jane Goldman, o které jsme již několikrát psali. Jane Goldman však na pilotní epizodě nebude pracovat sama, protože jí s tím pomůže i samotný spisovatel George R. R. Martin, který se na tomto projektu podílel už od začátku. Avšak pokud seriál získá kromě pilotu i celou sérii, tak se seriálu ujme jako tvůrce pouze Jane Goldman (popřípadě si k sobě někoho sežene).


(V novém seriálu se určitě dočkáme i dětí lesa. Foto: HBO)

A nyní k tomu hlavnímu, o čem nový seriál bude? Dle EW v něm zavítáme do daleké minulosti, která je od událostí Hry o trůny vzdálená několik tisíc let. Probádáme zlatý věk hrdinů, který nám nabídne strašlivé tajemství Západozemí, původ bílých chodců, záhady Východních zemí, Starky z legend atd. Dojde v něm však ke věcem, které budeme očekávat.

Co říkáte na zasazení děje? Očekávali jste něco jiného, nebo jste rádi, že se podíváme do tak daleké minulosti? Nezapomeňte, že pokud seriál dostane zelenou, tak se ho dočkáme nejdříve v roce 2020.


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!