Stanice HBO vyvíjí seriál, ve kterém bude ústřední postavou Jon Sníh

Stanice HBO vyvíjí seriál, ve kterém bude ústřední postavou Jon Sníh

17.6.2022 7:26


Zničehonic se na zahraničních stránkách objevila informace o tom, že stanice HBO vyvíjí nový spin-off. Tentokrát ale nepůjde o žádný prequel, protože se děj tohoto dalšího seriálu má odehrávat až po událostech seriálu Hra o trůny.


Je to neuvěřitelné, ale je to vůbec poprvé, co můžeme potvrdit, že stanice HBO vyvíjí seriál, který se bude odehrávat po dění seriálu Game of Thrones. Doposud všechny připravované projekty se měly odehrávat před ní, viz prequel House of the Dragon, který má premiéru letos na konci srpna, či další seriály, které mají být čistě prequelové, ale jsou stále v plenkách.

Nyní tedy můžeme potvrdit to, že se připravuje první pokračování Game of Thrones. To se má zaměřit na Jona Sněha, kterého si zopakuje Kit Harington. Aby se předešlo dalším spekulacím, zahraniční zdroje potvrdily, že nepůjde o žádný animovaný seriál, ale hraný, jako tomu bylo v případě Game of Thrones. I to je poměrně důležitá zpráva.


(Myslí to stanice vážně? Opravdu bychom mohli opět vidět Jona Sněha? Foto: HBO)

O tom, co se stalo Jonu Sněhovi po událostech seriálu, pochopitelně nic nevíme, protože ani toto by nám knihy nikdy v budoucnu neměly odhalit. Každopádně v seriálu Game of Thrones se Jon vrátil zpátky na Černý hrad, odkud cestoval dále na sever společně s divokými. Možnosti jsou v tomto případě neomezené.

Kromě toho se nabízí varianta, že do seriálu zavítají i další známé postavy, i když jen na chvíli. Tormund je jedním z hlavních kandidátů, protože ten Jona doprovázel na sever. Každopádně je v tuto chvíli možné vše, tedy i to, že se stanice nakonec nepustí do chystaného pokračování s Jonem Sněhem. O vývoji tohoto nového projektu vás pochopitelně budeme informovat, proto zůstaňte s námi.

Zdroj článku: THR; Zdroj anotačního obrázku: HBO


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!