Známe jména režisérů pro sedmou sezónu

Známe jména režisérů pro sedmou sezónu

13.7.2016 16:00


Internetem koluje seznam čtyř režisérů, kteří se budou podílet na tvorbě sedmé sezóny Hry o trůny. A jde o zajímavá jména, kde se některá z nich dokonce na seriálu podílela na předchozích sezónách.


Informace prosákla prostřednictvím magazínu Entertainment Weekly. Ze seriálu nyní odešel Miguel Sapochnik, který se v šesté sezóně postaral o dvě poslední epizody, které byly vskutku výborné.

Avšak na sedmou sezónu si tvůrci povolali zajímavá jména. Začneme Alanem Taylorem, což je všem komiksovým fandům jistě známý člověk, stojí totiž za režií filmu Thor: Temný svět, nicméně na seriálu se podílel už v minulosti, konkrétně na první a druhé sezóně. Dále byl zmíněn Jeremy Podeswa, jenž má na svědomí první dvě epizody šesté sezóny a také režíroval dvě epizody sezóny předešlé. Třetím je britský režisér Mark Mylod, který se postaral o epizody The Broken Man a No One. A na závěr jsme si nechali Matta Shakmana, což je pro seriál úplný nováček a navíc je to režisér, který se soustředí hlavně na komediální žánr. Podílel se např. na seriálech You're the Worst či It's Always Sunny in Philadelphia, za zmínku ale také stojí dvě epizody první sezóny geniálního Farga.


Doufejme, že se s tím výše zmiňovaní dobře poperou, očekávání fanoušků bude jistě ohromné.

(Doufejme, že bude zbytek seriálu tak epický, jako byly poslední dvě epizody šesté sezóny. Foto: HBO)


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!