Jezte jako Gilmorova děvčata podle receptů z nové kuchařky

Jezte jako Gilmorova děvčata podle receptů z nové kuchařky

27.11.2016 12:00


Tuhle kuchařku nevydala nejlepší šéfkuchařka Sookie St. Jamesová. Ničemu to ale nevadí. Fanoušci na ni i přesto vybrali necelých 50 tisíc dolarů a koupit si ji teď díky tzv. crowdfundingu můžete i vy. Vyzkoušejte si, jak jí Gilmorova děvčata.


Chtěli jste někdy ochutnat jídlo, které na obrazovkách dokázaly spořádat Lorelai s Rory, nebo které uvařili Sookie, Luke nebo Caesar, či ho nechala uvařit Emily na páteční večeři? Teď tu šanci máte, musíte si ho ale sami uvařit. A to díky Kristi Carlsonové, která nedávno vydala neoficiální seriálovou kuchařku s názvem Eat Like a Gilmore.

(Zdroj: eatlikeagilmo­re.com)


Najdete v ní více než stovku receptů jídel a nápojů (včetně Rory!), které se objevily v sedmi sériích divácky oblíbeného seriálu. Aby kuchařka mohla vyjít, obrátila se její autorka na fanoušky. Na Kickstarteru ji podpořilo přes 1200 lidí, kteří nepřispěli jen požadovaných 20 tisíc dolarů, ale dvakrát víc.

Thumbnail Play icon

Kuchařku si můžete koupit za necelých 25 dolarů včetně poštovného, tedy za asi 630 korun bez poplatku za dopravu. Kristi ji nabízí na svém oficiálním webu, dostupná je i na Amazonu, kde najdete také ukázky (a naučíte se třeba namíchat zmíněnou Rory).


Jít na Gilmore Girls | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře