Kteří herci si v Gilmorkách zahráli víc postav?

Kteří herci si v Gilmorkách zahráli víc postav?

20.10.2016 10:30


Za sedm sérií se v Gilmorových děvčatech objevily stovky postav. Některé se jen mihly v záběru, jiné vydržely pár dílů a ty nejdůležitější zůstaly až do konce. Počet herců, kteří je ztvárnili, je ale o něco menší. Možná vás překvapí, kdo se v seriálu objevil víckrát v různých rolích.


Vzpomínáte si na harfistku z hotelu Nezávislost? Hubatá umělkyně Drella, která si s nikým a s ničím nebrala servítky se sice objevila jen v prvních epizodách, ve skutečnosti ale úplně nezmizela. Jen se převlékla do šatů éterické módní poradkyně boháčů a celebrit. Ano, Drella je slečna Celine! Pěkná dvojrole pro herečku Alex Borstein (Shameless, Getting On). Mimochodem, právě ona měla původně hrát ztřeštěnou šéfkuchařku Sookie St. James.

(Drella je i slečna Celine. Foto: WB/CW)


Třetí Lorelai, nebo Trix, jednoduše Richardova matka uměla pít Emily krev i na dálku. Kdykoliv přijela do Stars Hollow, způsobila v rodině Gilmorových velký rozruch. Její aristokratické vystupování a umění ponížit Emily na milion způsobů bylo nezaměnitelné. Herečka Marion Ross (např. That 70's Show) ale dokázala, že zaměnitelná je, aniž by si toho kdokoliv všiml. No schválně, kdo myslíte, že hrál sestřenici Marilyn, která znala spoustu historek z Trixina života a sháněla se po starožitném vybavení (zejména na Trixině pohřbu)? Tomu říkáme zmrtvýchvstání!

(Prababička může být někdy i mladší sestřenice. Foto: WB/CW)

Sashu, přítelkyni Jessova otce, jsme v seriálu viděli jen jednou. Epizoda S03E21 Here Comes the Son měla být takový pokus o začátek spin-offu, tedy velmi volně navazující pokračování seriálu, které se zaměřuje na jiné postavy. Podivných a potrhlých postav bychom v tomto díle našli dost, nápad se ale nakonec neujal. To se nedá říct o herečce Sherilyn Fenn (znáte ji nejspíš hlavně z Twin Peaks nebo Raye Donovana), která se vrátila v šesté řadě jako Aprilina matka Anna Nardini.

(Sasha vstoupila do Jessova života, Anna zase do Lukova. Foto: WB/CW)

Kompletní seznam herců, kteří se v seriálu objevili ve více rolích, najdete na webu Buzfeed.com.


Jít na Gilmore Girls | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!